York Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


York Klima Teknik Servis


York Klima Arıza Kayıt

Erzurum Karabük Kars Samsun


Yüksek teknoloji ile üretimi gerçekleştirilmekte olan York Klimalar kaliteli, şık ve dayanıklı üretim özelliklerine sahiptir. Yedi kıtada 150 ülkeye satışının gerçekleştiği York marka klimalar ekonomik çözümleri sunarken aynı zamanda endüstriyel alanlar içinde en uygun tercihleri bulabileceğiniz model seçimlerine de sahiptir.


Yüksek verimlilik ile çalışan ve performansı ideal seviye de bulunan York klimanızda karşılaştığınız sorunlar ile ilgili olarak York klima teknik servisi hizmetinden destek alabilirsiniz. Yaşanan sorunların çözümünde profesyonel destek sunan teknikerler aynı zamanda üründe gerçekleştirilebilecek olan yedek parça değişimlerinde de orijinal tercihlere yer vermektedir.


York Klima Arızaları Nelerdir?


York klima dünya üzerinde bilinen ve yaygın kullanım özelliğine sahip klimalardır. York marka klimaların bakım periyoduna uygun olarak hareket etmek arızalarında önüne geçecektir. Bunun ile beraber yaşanan ısıtma ya da soğutma sorunlarından cihazda görülen mekanik arızalara kadar tüm işlemler ile ilgili York klima servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz.


Markanın sahip olduğu model seçimleri arasında bulunan salon tipi klimalarda gerçekleşen arıza çözümlerinde York salon tipi klima servisi firmaları sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır. Bunun yanı sıra York split klima servisi olarak hizmet veren firmalar York firmasının ürünlerine ait olan diğer ürünlerin sorun çözümlerini de başarıyla gerçekleştirebilmektedir.


Firmanın VRF/VRV klima serisinde yaşanan arızlar için York VRF/VRV klima servisi firmaları her türlü desteği sunarken tüm klima model arızalarında da orijinal yedek parça seçimine yer açmaktadır.


York Klima Özel Servisi Neden Tercih Edilir?


York klima özel servisi hizmetinden destek alarak klimanızda karşılaştığınız sorunun çözümünde uzman desteği alabilirsiniz. Gerçekleştirilecek olan arıza çözümünün yanı sıra periyodik bakım hizmetlerinden de yararlanmanız mümkün. Uzman desteği alarak marka ile ilgili teknik bilgiye sahip ekiplerden çözüm önerileri ve uygulamalarını edinmek için iletişime geçebilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin