Sanyo Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Sanyo Klima Teknik Servis


Sanyo Klima Arıza Kayıt

Ağrı Amasya Ankara Kayseri


Klima seçimi yaparken ürün ve servis kalitesine önem vermek gerekiyor. Sanyo klima servisi, kendi teknolojisinde sunduğu kaliteyi teknik hizmetlerde de sunabiliyor.


Klima Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?


Klima, kullanım alanının özelliklerine göre seçilmelidir. Bu nedenle piyasada ihtiyaca uygun birçok klima türü bulunuyor. Salon tipi, split, vrf/vrn ve merkezi sistem klimaları farklı özellik ve avantajlarıyla birçok alanda kullanılıyor.


Geniş salonların iklimlendirilmesinde kullanılan dikey konumlu salon tipi klimalar, her mevsim kullanılabilen klima türleridir. Sanyo salon tipi klima servisi, özellikle konferans salonları için dikey konumlu klimaları öneriyor.


Birbirinden bağımsız çalışan ünitelere sahip olan split klimaların montajı kolaydır ve her yerde hem ısıtma hem de soğutma için kullanılabilir. Sanyo split klima servisi, kullanımı yaygın split klima arızalarını kısa zamanda giderebiliyor.


Merkezi sistem klimaları ise çok katlı binalar ve farklı yapılar için kullanılan bir iklimlendirme sistemidir. Sanyo merkezi sistem servisi, bu tarz yapılar için verim arttıran çözümler sunuyor.


Klimadan Nasıl Tasarruf Edilir?


Klimadan tasarruf etmek için klima montajının ve kullanımının doğru olduğundan emin olunmalıdır. Bunun dışında mekân izolasyonunun yapılması, hava sirkülasyonun sağlanması ve düzenli bakım yapılması da enerji tasarrufunun sağlanmasında etkilidir.


Neden Sanyo Klima Servisi Tercih Edilmeli?


Klima arızalarında profesyonel destek alınması çok önemlidir. Sanyo klima teknik servisi, klima arızalarının tespitini yerinde gerçekleştirerek kısa zamanda çözüm üretiyor. Giderilen arızanın tekrarlanma riskini minimuma indirmek için orijinal yedek parça kullanan Sanyo klima özel servisi, tüketicilerine tamir garantisi de veriyor.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin