Rubenis Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Rubenis Klima Teknik Servis


Rubenis Klima Arıza Kayıt

Elazığ Ordu Sivas Tunceli


Klimalar mevsim koşullarının değişimi ile beraber istenen ısının da gerçekleştirilmesinde önemli bir yere sahip olan ürünlerdir. Rubenis markası ise klima denilince akla ilk gelen firmalar arasında yer alıyor.


Rubenis markasının klimalarında bakıma yer verilmemesi ya da farklı sorunlara bağlı olarak arızalanmalar yaşanabilir. Bu arızaların çözümünde ise Rubenis klima servisi hizmetinden yararlanarak kaliteli bir seçime yer açabilirsiniz.


Rubenis Klimaları Neden Arızalanır?


Rubenis Salon Tipi Klima Arızası


Rubenis markasına sahip olan salon tipi klima ürününüzün periyodik bakımına yer açmanız ürününün fitre temizliğinden aşınan parçalarına kadar her birinin tespit edilerek gerekli işlemin arızalanmadan gerçekleşmesini sağlar. Rubenis salon tipi klima servisi hem arızaların çözümünde hem de periyodik bakım hizmeti için destek alabileceğiniz bir hizmettir.


Rubenis Split Klima Arızası


Rubenis split klima kullanımında ısıtma sorununun yanı sıra farklı ikaz durumları ile de karşılaşabilirsiniz. Bu durumların yaşanmasında ilk olarak Rubenis split klima servisi hizmeti aranarak uzman kişilerden destek alınması gerekir. Ürün bakımının geciktirilmesi ya da yapılmaması kaynaklı olarak yaşanabilen arızaların yanı sıra elektrik ya da mekanik kaynaklı sorunlarda kullanıma bağlı olarak gerçekleşebilir. Aynı zamanda ürün kullanımında önemli bir parça olan fitre sorunlarında split klimalarda sık karşılaşılan arıza sebepleridir.


Rubenis Arızalarında Teknik Servis Hizmeti


Rubenis klima teknik servisi hizmetini edinerek ürün arızalarına kaliteli ve güvenli bir çözüm getirebilirsiniz. Ürün arızalarının yaşanmasındaki temel etken ise bakıma yer aşılmamasıdır. Ürün ile ilgili olarak periyodik bakıma yer vermek ürün arızalarının önüne geçerken aynı zaman da ürün performansını da artıran etkendir. Rubenis klima özel servisi hizmetini düzenli olarak almanız ürün kullanımında büyük avantaj sağlayacaktır. Arızalanmalarda da ilk olarak özel servisten yararlanabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin