Immergas Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Immergas Klima Teknik Servis


Immergas Klima Arıza Kayıt

Balıkesir Kastamonu Niğde Siirt


50 yıllık deneyime sahip Immergas, ev ve işyerleri için güvenilir ısıtma ve soğutma sistemleri sağlayan uzmanlardır. Mevcut bir Immergas klimanız varsa immergas split klima servisi veya immergas salon tipi klima servisi teknik personeli, ihtiyaçlarınıza uygun bir servis ve bakım çözümü hazırlamak için çağrınızı bekliyor olacaktır. Markanın verimliliğini, yüksek kalitesini ve dayanıklılığını korumayı hedefleyen teknisyenlerimiz, immergas klima arıza teşhis etme ve çözme uzmanlığına sahiptir.


Sık Görülen Immergas Salon Tipi Klima ve Immergas Split Klima Arızaları


Portatif veya mobil klimalar olarak da adlandırılan salon tipi klimalar yalnızca prize takıldıkları için dış ünite veya profesyonel kurulum gerektirmezler ve bu nedenle kullanım kolaylığı ve odadan odaya taşıma esnekliği için çekici bir seçenektir. Split klima sistemleri ise bir iç mekân, bir dış ünite ve uzaktan kumanda içerir. İç ünite duvara sabitlenir ve dış üniteye bir boru aracılığıyla bağlanır ve ünite kolayca hareket ettirilemez.


Split veya salon tipi olsun immergas split klima servisi ve immergas salon tipi klima servisi deneyimlerine göre genel olarak klimaların düzgün çalışmamasının tipik nedenlerinden biri tıkalı veya kirli bir filtredir. Diğer teknik sorunlar; termostat, soğutucu akışkan kaçakları, drena, sigortalar, kondansatörler, kompresör, evaporatör bobinleri, kondenser bobinleri veya aşınmış kontaktör kaynaklı olabilir.


Immergas Split Klima ve Immergas Salon Tipi Klima Arıza Servisi


Onarımından komple kurulumuna kadar her şey dâhil olmak üzere klima hizmetleri arıyorsanız, immergas split klima servisi ve immergas salon tipi klima servisi size yardımcı olabilir. Çeşitli immergas klima modellerinde çalışan yılların deneyimi ile yüksek eğitimli personelimiz, her bir klima sisteminin gereksinimlerini bilir. Bu hızlı ve verimli bir hizmet sunmak için yüksek performansla çalışacaklarından emin olmanız gerektiği anlamına gelir. Klima tamir ve bakım deneyiminizden yıllarca memnun kalmanızı istiyoruz, bu yüzden değişimi gereken parçalar için kaliteli ürünler kullanıyor ve 1 yıl garanti sunuyoruz!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin