Airfel Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Airfel Klima Teknik Servis


Airfel Klima Arıza Kayıt

Aydın Bolu Edirne Kayseri


Klimalar, kullanım alanına göre değişiklik gösteren iklimlendirme sistemleridir. Birçok çeşidi bulunan klimalar, ihtiyaca ve yapı özelliklerine göre seçilir. Klima seçiminde marka ve markanın verdiği teknik hizmetlerinin kalitesi dikkate alınması gereken en önemli iki faktördür.


Dünya markası Lg, elektronik sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alıyor. Yeni nesil teknolojilerin vazgeçilmez markası olan Lg, teknik servis hizmetlerinde de oldukça başarılı ve güvenilir bir marka.


Klima Çeşitleri Nelerdir?


Lg Split Klima: split klimalar, iç ve dış üniteden oluşur. Bu üniteler birbirinden bağımsız olarak çalışarak hem ısıtma hem de soğutma yapabilirler. Split klimalar her mevsim kullanılabilen klimalardır. Bu nedenle en çok kullanılan klima türüdür. Lg split klima servisi, klimalarla ilgili her konuda destek alınabilecek uzman bir servistir.


Lg Salon Tipi Klima: salon tipi klimalar, metre karesi büyük olan mekânlar için kullanılan yüksek kapasiteli klima türüdür. Dikey konumludur ve her mevsim kullanılabilir. Döşeme tipi klimalar olarak da bilinen salon tipi klimalar, dekorasyona uyum sağlayabilecek birçok tarzda tasarlanmıştır.


Lg Vrf/vrv Klima: vrf/vrv klimalar, dış ünitenin birçok iç üniteyi kontrol edebildiği değişken debili klimalardır. Tek bir soğutma sistemi ile binaların farklı bölümlerinde farklı soğukluk derecesi üretebilir. Montajı kolaydır, enerjiyi en doğru şekilde kullanır ve enerji tasarrufu sağlar.


Lg Multi sistem Klima: gelişmiş bir klima türü olan multi sistem klimalar, çok katlı yapılar için tercih edilen bir klima sistemidir. Bir dış ünite, iç üniteleri yöneterek yapının farklı bölümlerinin de iklimlendirilmesini sağlar. İş yerleri ve villa tipi binalar için en verimli klimalardır.


Klimaların Bakımı Nasıl Olmalıdır?


Her tip klimanın bakım metodu farklıdır. Salon tipi ve split klimalarda tüketiciler kullanım kılavuzuna riayet ederek belli başlı cihaz temizliğini ve bakımını yapabilir. Yerinden çıkarılabilen filtreler, özel kimyasallar kullanılarak yıkanabilirler. Yıkanan filtreler kendi halinde kurutulduktan sonra yerine takılır. Bu işlem klimanın kullanım sıklığına göre birkaç ayda bir yapılabilir ancak yılda en azından bir kez Lg salon tipi klima servisi tarafından bakım görmesi gerekir.


Merkezi sistem, multi sistem ve Vrf/vrv klimalar ise daha gelişmiş klima tipleridir. Temizlik ya da bakım söz konusu olduğunda sadece teknik becerisi olan kişiler bu tarz klimaların bakımını yapabilir. Lg multi sistem klima servisi, düzenli aralıklar yapılması gereken klima bakımını profesyonel şekilde yapar ve klima veriminin hep aynı performansta çalışmasını garantiler.


Vrf/vrv klimalar içinde aynı yaklaşımın sergilenmesi gerekir. Lg vrf/vrv klima servisi, klima düzeninin sağlıklı işleyişini ve verimini korumayı hedefler. Bu nedenle uzman servis bakım periyoduna sadık kalır ve tüketicileri teknik konularla ilgili bilgilendirir.


Neden LG Klima Teknik Servisi Tercih Edilmeli?


Klimalar her mevsim ve sürekli kullanılan cihazlardır. Bu nedenle iklimlendirme sistemlerinin verimlerini korumak, kullanım ömrünü uzatmak ve olası arızaları önlemek için doğru bakımın yapılması gerekiyor. Klimaların kullanımı ile ilgili önemli bilgileri, bakım ve onarım hizmetleri Lg Klima teknik servisinden alınabilir. Lg markasının uzman ekibinden oluşan teknik servisi aynı zamanda her marka ve model klimanın tamirini de yapabiliyor. Klima arızası giderilirken eğer yedek parçaya ihtiyaç duyulduğu durumlarda ise Lg servisi farklı bir marka olsa bile orijinal yedek parça kullanmaktadır. Orijinal yedek parça kullanılması önemli bir avantajdır çünkü giderilen arızanın yinelenme riskini en aza indirgenmiş olur. Lg, servisinin en önemli avantajlarından birisi de hizmet sonrası garanti vermesidir. Dolayısı ile Lg klima servisi, teknik hizmetlerde en güvenilir servistir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin