Panasonic Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Panasonic Klima Teknik Servis


Panasonic Klima Arıza Kayıt

Ardahan Edirne Nevşehir Osmaniye


Dünyaca ünlü markalar arasında yer alan Panasonic split klima, salon tipi klima, merkezi sistem klima ve VRV/VRF klima modellerini de üretmektedir. Kullanıcılarına daima en kaliteli ürünleri sunan Panasonic, pek çok kişinin klima seçimlerinde de ilk tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Ancak tüm markalarda olduğu gibi Panasonic markasının klimalarında da belirli arızalar meydana gelebilmektedir.


Arızalar ile karşılaşıldığı zaman vakit kaybedilmeden Panasonic klima servisi hizmeti sunan firmalardan destek alınması gerekmektedir. Arızalı olan ürünleri çalıştırmanız ya da arızalı şekilde kullanmaya devam etmeniz ürünlerde kalıcı hasara yol açabilir.


Panasonic Klimalar Neden Arıza Yapar?


Panasonic markalı klimalar kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde arıza yapabilir. Ayrıca fiziksel darbeler ve elektrik akımındaki sorunlar da klimaların bozulmasına sebep olabilir. Periyodik bakımı yapılmayan klimalar da zaman içerisinde mutlaka arıza yapacaktır. Panasonic klima özel servisi hizmetleri sayesinde klimalarınızın onarılmasını sağlayabilirsiniz.


Panasonic klima teknik servisi firmalarının seçimi konusunda ise bazı detaylara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu tür firmaların Panasonic tarafından üretilen klima modellerinin büyük bir çoğunluğuna teknik destek sunuyor olması o firmanın güvenilir olduğunu ortaya çıkartabilir. Ayrıca firmanın müşterileri tarafından olumlu geri dönüş almış olmasına da dikkat etmelisiniz.


Panasonic Teknik Servisi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Panasonic split klima servisi ve Panasonic merkezi sistem klima servisi hizmetleri sunan firmaların ücretlendirmeleri belirli detaylara göre değişebilmektedir. Bu detaylar arasında en büyük etken ise arızanın türüdür. Panasonic salon tipi klima servisi hizmetlerini güvenilir firmalardan aldığınız zaman aynı arızanın tekrar etmesi gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Bu firmalar aynı zamanda Panasonic VRV/VRF klima servisi hizmetlerini de sizlere aynı kalitede profesyonel ekibi ile birlikte sunabilen firmalardır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin