Baykan Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Baykan Klima Teknik Servis


Baykan Klima Arıza Kayıt

Amasya Batman Çankırı Kayseri


Baykan klimalar, hava şartlarından bağımsız olarak evinizde konforlu bir sıcaklık sağlayabilen yüksek performanslı ürünlerdir. Buna rağmen her klima gibi çeşitli nedenlerle arızalanabilir. Nedeni ne olursa olsun baykan split klima servisi ve baykan salon tipi klima servisi hizmetlerimiz ile ısıtma ve soğutma sorunlarınızın giderileceğinden emin olabilirsiniz.


Baykan Split Klima Arızaları ve Tamiri


Genellikle split klimalarda bir yoğuşma kaçağı meydana gelir, bu durum ünitedeki su yoğuşması düzgün bir şekilde atılmadığı veya tahliye hattında bir tıkanma olduğu zaman oluşur. Bununla birlikte klimanız soğuk hava üflemiyor, fanı açılmıyor, kesintili çalışıyor veya elektrik faturaları aşırı yüksek geliyor olabilir. Benzeri bir durumla karşılaşmanız halinde, baykan split klima servisi teknisyenlerimiz klima arızası nedenini tespit etmek ve onarmak için çok hızlı çalışırlar.


Baykan Salon Tipi Klima Arızaları ve Tamiri


Salon tipi klimalar, küçük alanları soğutmak veya merkezi AC sistemlerinin ulaşamadığı yerlerde ilave soğutma sağlamak için idealdir. Taşınabilir AC üniteleri odaya soğuk hava verirken, kompresörden dışarıdaki sıcak havayı alırlar. Bu sürekli havalandırma, bitişik odalar ve dış mekânlar dâhil olmak üzere diğer alanlardan sıcak havayı çeken basınç dengesizliğine neden olur. Genellikle yetersiz soğutmanın iki ana nedeni yanlış boyutlandırma ve aşırı ortam sıcaklıklarıdır. Uzman baykan salon tipi klima servisi teknisyenlerimizden klimanızdaki arıza ve performans düşüklüğünün nedenini bulmak ve sorunu gidermek için 7/24 destek isteyebilirsiniz.


Hızlı ve Güvenilir Baykan Klima Servis Hizmetleri


Baykan klima arıza nedeniniz; arızalı bir fan motoru, düşük soğutucu akışkan yükü, soğutucu akışkan kaçağı veya üflemeli bir kompresör olabilir. Bunun gibi sorunlar, nitelikli ve deneyimli baykan klima servisi profesyonellerimiz tarafından çok kısa süre içinde giderilebilir. Cihazınızdaki arızalı bileşenler bulunur, sistem onarılır ve günlük işleyişinizi bozmadan klimanızı kullanmaya devam edersiniz. 1 yıl tamir ve bakım garantisi, yapılacak işe güvenimizin tam olduğu içindir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin