Fujitherma Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Fujitherma Klima Teknik Servis


Fujitherma Klima Arıza Kayıt

Aksaray Aydın Iğdır Nevşehir


Japon Teknoloji markası Fujitsu 1936 yılında kurulmuş dünya iklimlendirme pazarının en önemli liderlerinden biridir. Fujitherma klima ise Fujitsu'nun özellikle endüstriyel nitelikte merkezi iklimlendirme sistemlerinin ticari markasıdır. Fujitherma klima servisi olarak, marka değerine katkıda bulunuyoruz. Siz de bu değerli teknoloji ürünlerine sahipseniz, FUJİTHERMA split klima servisi, FUJİTHERMA salon tipi klima servisi, FUJİTHERMA merkezi klima sistemi servisi, FUJİTHERMA vrv/vrf klima servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


FUJİTHERMA Split Klima Modelleri


Fujitherma split klima modellerinde tüketici beklentilerine hitap eden birçok farklı seri mevcut: FUJİTHERMA split klima LF serisi; yüksek kapasite ihtiyacına yönelik olarak tasarlanmış, verimli ve ekonomik. Yüksek performanslı LM serisi FUJİTHERMA split klima servisi, bakımı kolay, sessiz, küçük ebatlı ve yüksek hava sirkülâsyonu sağlıyor. Tasarım ödüllü ve hareket sensörlü LT serisi FUJİTHERMA split klimalar; sessiz, küçük ebatlı ve yüksek hava sirkülâsyonu sağlıyor, yüksek verimli ve çevre dostu. Uzun ömürlü koku giderici iyon filtresi sayesinde, oksitlenmenin ve seramik parçaları tarafından oluşturulan iyonların etkisini azaltarak, hapsedilen kötü kokuları ayrıştırıp gideriyor. Verimli ve ekonomik LLT serisi klimalar, sessiz, küçük ebatlı ve yüksek hava sirkülâsyonu sağlayan üniteler.


FUJİTHERMA Split Klima Servisi


Klimalar, hava sıcaklığını bir termostat ile izler ve düzenler, ayrıca, havayla taşınan partikülleri sirküle eden içerideki havadan uzaklaştıran bir filtreye sahiptirler. Bununla birlikte, çoğu modern klima modelleri için söz konusu olduğu gibi nem giderici olarak işlev görür. Sıcaklık, bağıl nemin kilit bir bileşeni olduğundan, nemli havanın hacminin sıcaklığının azaltılması, neminin bir kısmını serbest bırakmasına neden olur. Her ne kadar standart split klimalar çok popüler olsalar da, çok fazla enerji kullanabilir ve oldukça fazla ısı üretebilirler. Bu devinim bir süre sonra split klima arıza nedenleri arasına girer. FUJİTHERMA split klima servisi olarak markanın tüm klima serisi modellerinin teknik özellikleri ve işlevleri hakkında tam donanımlı bir ekibe sahibiz. FUJİTHERMA klima tamiri ve bakımı için bize güvenebilirsiniz.


FUJİTHERMA Salon Tipi Klima Servisi


Salon tipi klimalar özellikle ev, iş ve ofis odalarında merkezi soğutmanın gerekli olmadığı alanlarda kullanılmak üzere tercih edilen ekonomik klima tipleridir. FUJİTHERMA salon tipi klima modelleri arasında hem çok küçük soğutma ihtiyaçları için hem de geniş alan soğutma ihtiyaçları için ürünler mevcut. FUJİTHERMA salon tipi klima servisi teknik uzmanlarımızı arayarak ücretsiz ve karşılıksız bilgi edinebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklarından emin olabilirsiniz.


FUJİTHERMA Merkezi Klima Sistemi Servisi


En iyi klima, soğutma performansı gerektiğinde sessiz ve verimli çalışır. Ancak FUJİTHERMA merkezi klima sistemi servisi rutin bakım, onarım veya sisteminizi değiştirme zamanı geldiğinde, bir klima sisteminin nasıl çalıştığını anlamak size yardımcı olur. Tipik bir merkezi klima sistemi, iki parçalı veya ayrık bir sistemdir. Merkezi klima sisteminiz, evdeki çeşitli odalardan dönüş havası kanalları aracılığıyla havayı çekerken, hava, toz ve hav gibi parçacıkları gideren bir hava filtresinden çekilir. Gelişmiş filtreler, mikroskobik kirleticileri de temizleyebilir. Filtrelenen hava daha sonra odalara geri taşıyan hava besleme kanalına yönlendirilir. Kompresör yatak ünitesi evin dışına yerleştirildiği için, çalışmasından kaynaklanan iç gürültü seviyesi, salon tipi klima modellerinden çok daha düşüktür.


Size En Yakın FUJİTHERMA Klima Servisi


Klimanı açılmıyor olabilir, açma ve kapama sırasında garip sesler veya titreşimler meydana gelebilir, klima fanı açılmıyor veya klimanın altından su damlıyor olabilir. Bunlar herhangi bir zamanda herhangi bir klima modeli için olası durumlardır. Size en yakın FUJİTHERMA klima servisi ağıyız. İstanbul, Ankara, İzmit, Bursa başta olmak üzere pek çok ilde teknik servis ekibine ağına sahibiz. Bizi 7/24 arayabilirsiniz, siz neredeyseniz biz oraya geliriz!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin