Tronic Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Tronic Klima Teknik Servis


Tronic Klima Arıza Kayıt

Balıkesir Çorum Eskişehir Karabük


Tronic klimalar en fazla tercih edilen klimalar arasında yer alıyor. Ortamdaki ısı değişimini sağlayan bu klimalar sıcak ve soğuk havanın oluşmasına katkı sağlıyor. Fakat diğer markalarda olduğu gibi Tronic markalı klimalarda da bazı arızalar meydana gelebiliyor. Tronic klima servisi hizmeti sunan firmaları bu tür durumlarda tercih ederek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.


Tronic Profesyonel Klima Servisi Firmaları


Tronic salon tipi klima servisi ve Tronic split klima servisi hizmeti sunan firmalar arasından seçim yapacağınız zamanlarda da bazı özel detaylara dikkat etmelisiniz. Bu firmaların özellikle güvenilir olmasına ve yedek parça ihtiyaçlarınıza kaliteli çözümler sunabilecek olmasına özen göstermelisiniz. Aksi takdirde onarım işleminden sonra aynı arızaların tekrar etmesi gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.


Merkezi sistem klimalar için de destek veren teknik servis firmalarına ulaşabilmeniz mümkündür. Tronic merkezi sistem servisi firmaları sayesinde Tronic markası üzerinde hakim olan ve tecrübeli bir şekilde teknik servisi hizmeti sunan ekiplerle birlikte çalışabilirsiniz. Tronic klima teknik servisi firmalarının ücretlendirmeleri yaşadığınız arızaya göre değişkenlik gösterebilir.


Tronic Klimalar Neden Arızalanır?


Arızalar genellikle klimaların bakımsız bırakılması, elektrik akımındaki sorunlar ve zaman ile kullanıma bağlı olarak ortaya çıkarlar. Bu sebeple, arıza meydana gelmeden önce klimaların periyodik bakımlarının Tronic klima özel servisi firmaları tarafından yapılması son derece önemlidir. Bakımı yapılmamış klimalar sizlere pek çok farklı sorunu yaşatabilmektedir. Periyodik bakımı yapılan klimaların performansı artabileceği gibi aynı zamanda daha güvenilir bir şekilde de çalışmaya başlar.


Klimalarınızı ilk günkü performansıyla kullanmak isterseniz sizler de Tronic klima servislerinden destek alabilirsiniz. Bu servisler gerektiği zaman yerinde onarım yapabilen gerektiği zaman ise kendi özel merkezlerinde onarım çalışmalarını yapabilen servislerdir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin