Ferroli Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Ferroli Klima Teknik Servis


Ferroli Klima Arıza Kayıt

Edirne Kars Kilis Sivas


Klima sektöründe kendisini kanıtlamış bir marka olan Ferroli, yıllardır kalitesinden ödün vermiyor. Ferroli klima özel servisi, verdiği teknik hizmetleriyle de aynı kaliteyi devam ettirmektedir. Tüketicinin ise arıza durumlarıyla karşılaşmaması için cihazın nasıl kullanılması gerektiğine dair bilgi sahibi olması gerekiyor.


Klima Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?


Klima çalışmaya başladığında odanın hızlı soğutulması ya da ısıtılması için yüksek hıza ayarlanmaması gerekiyor. Klimanın ilk yüksek hızla açılması cihazın zorlanmasına yol açacağı gibi enerji sarfiyatını da ciddi oranda arttırabilir. Daha fazla bilgi ve teknik destek için Ferroli vrv/vrf klima servisi aranabilir.


Klimanın hava çıkışı önünde herhangi bir cisim bulunmamalıdır. Klimanın hava akışının sağlıklı olmaması klima veriminin düşmesine neden olur. Ferroli salon tipi klima servisi, tüketicilere klimanın montajı sırasında gerekli bilgileri vermektedir.


Klima fitrelerinin uzun süre temizlenmemesi ortamdaki havanın kalitesini bozar. Bu durum insan sağlığını olumsuz yönde etkileyebiliyor. Ferroli split klima servisi, gerektiğinde klimanın temizliğini ve bakımını yaparak tüketicilerin mağdur olmaması için hizmet veriyor.


Doğru Klima Nasıl Seçilir?


Klima seçerken yapının türü ve büyüklüğünün dikkate alınması gerekiyor. Küçük mekânlar için salon tipi klimalar idealken büyük yapılar için ise merkezi sistem klimalar tercih edilmelidir. Bu tarz klimaların düzenli bakım gerektirdiği unutulmamalıdır. Ferroli merkezi sistem klima servisi, uzman ekibiyle klimaların bakım ve onarımını gerçekleştirir.


Neden Ferroli Klima Servisi Tercih Edilmeli?


Doğru klima seçmek kadar doğru bakımın ya da onarımın yapılması da önemlidir. Arıza konusunda uzman olmayan kişi ya da servisler, arızanın tekrarlanmasına veya daha ciddi durumlara gelmesine neden olabilirler. Ferroli klima servisi ise onarılan arıza ya da takılan yedek parça için garanti süresi verebiliyor. Ferroli klima teknik servisi, sahip olduğu uzman ekip sayesinde birçok marka klimanın onarımını aynı zamanda da bakımını gerçekleştirebilmektedir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin