Falke Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Falke Klima Teknik Servis


Falke Klima Arıza Kayıt

Bartın Erzincan Manisa Zonguldak


Duvar tipi split klima, salon tipi klima, vrf/vrv klima ve merkezi sistem klima gibi çeşitleri bulunan Falke, birçok farklı yapı için, ihtiyaca göre klima üretmektedir. Kalite anlayışını sadece üretimde gözetmeyen marka, Falke klima servisi ile de kaliteli hizmet sunuyor.


Klima Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?


Klima seçerken mekân büyüklüğü, yapı şekli ve ısı beklentisi farklılıkları göz önünde bulundurulmalıdır. Klimadan en doğru verimin alınabilmesi için klimanın beklentileri karşılayan teknik özelliklere sahip olması gerekiyor.


Falke Klima Çeşitleri Nelerdir?


Split Klima: yaşam alanlarının soğutulması aynı zamanda da ısıtılması için tercih edilen klimalardır. Birbirinden bağımsız çalışan iç ve dış ünitelere sahip olan split klimalar, her mevsim kullanılabilme özelliğine sahiptir. Falke split klima servisi, split klimaların her onarımını hem de bakımı gerçekleştiriyor.


Salon Tipi Klima: büyük mekânlar, konferans salonları, mağaza ve benzer yaşam alanlarında kapasitesi yüksek salon tipi klimaların kullanılması gerekiyor. Falke salon tipi klima servisi, klimanın verimli kullanılabilmesi için her desteği sağlayan uzman bir klima servisidir.


Vrv/vrf Klima: bir dış ünitenin çok sayıda iç üniteyi kontrol edebildiği klima türüdür. Bu yüzden vrn/vrf klimalar en fazla tercih edilen klimalar arasında yer alıyor. Falke vrv/vrf klima servisi, vrv/vrf klima arızalarının kısa zamanda giderilmesini sağlıyor.


Merkezi Sistem Klima: çok katlı yapılar için kullanılan gelişmiş klimalardır. Bu tarz klimaların da düzenli olarak bakım görmesi gerekiyor. Falke merkezi sistem klima servisi, periyodik bakım yaparak klima veriminin hiçbir zaman düşmemesini sağlıyor.


Neden Falke Klima Servisi Tercih Edilmeli?


Falke klima teknik servisi, her marka ve model klimanın onarımını yapabilen uzman bir ekipten oluşuyor. Falke klima özel servisi klima montajı, bakım ve onarımı gibi her ihtiyaç durumunda müşterilerine kaliteli hizmet veriyor.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin