Siemens Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Siemens Klima Teknik Servis


Siemens Klima Arıza Kayıt

Ardahan Artvin Isparta Kars


Siemens markalı klimalar en iyi klima seçenekleri arasında yer almaktadır. En yeni teknolojiler ile üretilen bu klimalar sizlere en iyi performansı sunabilecek şekilde tasarlanmaktadır. İşlevsel özellikleriyle dikkat çeken Siemens klimalarınızın kullanımı sırasında bir sorun ile karşılaşmak istemiyorsanız düzenli bakımı yaptırmalı veya arıza yaşadığınız durumlarda mutlaka Siemens klima servisi hizmetlerinden yararlanmalısınız.


Siemens Klima Teknik Servisi Hizmetleri


Sizlere en iyi şekilde hizmet verebilecek şekilde çalışmalarını sürdüren Siemens klima teknik servisi firmaları aynı zamanda salon tipi ve split klima servisi de sunmaktadır. Siemens salon tipi klima servisi veya Siemens split klima servisi hizmetlerinden yararlanmak istediğiniz zaman firma seçiminize de dikkat etmelisiniz.


Müşterileri tarafından olumlu geri dönüşler alan ve zaman odaklı bir şekilde çalışmalarını devam ettiren firmaları seçmelisiniz. Böylelikle arızaların en kısa sürede onarılmasını sağlarken aynı zamanda arızaların tekrar edebilme riskini de ortadan kaldırmış olursunuz.


Siemens Klimalar Ne Zaman Teknik Servise Götürülmelidir?


Siemens klimalar yılda en az 2 defa periyodik bakım almalıdır. Bakımı yapılmayan klimalar bir süre sonra işlevsel özelliklerini kaybeder ve arızalanmaya başlar. Periyodik bakımı yapılan klimalarınız en iyi şekilde güvenilir olarak çalışmaya başlar. Klimaların performans ve verimliliği üzerinde büyük bir etkisi olan bakım hizmetlerini de aynı şekilde doğru yerden almanız son derece önemlidir.


Siemens klima özel servisi belirli sorunlardan dolayı arıza yapan klimalarınız için tercih edebileceğiniz servis hizmetlerini sizlere sunar. Klimalar özellikle mevsim geçişlerinde arıza yapabilen elektronik cihazlardır. Kullandığınız klimalar fiziksel darbe ve elektrik akımı dengesizliklerinden dolayı da arıza yapabilir. Ayrıca kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde de klimalarda sorunlar meydana gelebilmektedir. Sorun hangi sebepten kaynaklanıyor olursa olsun mutlaka vakit kaybetmeden teknik servis hizmetlerinden yararlanılması gerekmektedir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin