Vestel Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Vestel Klima Teknik Servis


Vestel Klima Arıza Kayıt

Bartın Diyarbakır Muğla Sivas


Vestel klimalar, tüketici dostu modelleri ile ısıtma soğutma teknolojilerinde popülerdir. Çoğu ev halkı, bir Vestel beyaz eşya veya Vestel klima kullanıcısıdır. Vestel klima servisi kaliteli hizmet ağı ile de her zaman tüketicinin yanındadır. Mekanlarınızda temiz, dengeli bir hava solumanıza yardımcı olmak için büyük bir Vestel teknik servisi bölümüne sahibiz. Tamiri ve bakımı yapılamayacak hiç bir cihaz olmadığını düşünen iddialı, yetenekli profesyonellerimiz ile hizmetinizdeyiz.


VESTEL Split Klima Servisi: Split klima prensipleri konusunda uzman VESTEL split klima servisi teknik elemanlarımız, tüm Vestel klima modellerin tamiri ve bakımında deneyimlidir. Her türlü klima tamir ve bakım hizmetleri ile sizi ek bir külfetten kurtararak klimanızı ilk günkü performansıyla kullanmaya devam etmenizi sağlayacaktır.


VESTEL Salon Tipi Klima Servisi: Salon tipi klimaların split klimalara göre bazı avantaj ve dezavantajları vardır. Ürün tipi, çalışma kapasiteleri, soğutma özellikleri konularında yetkin Vestel teknik servisi personelimize merak ettiğiniz soruları yöneltmek için arayabilirsiniz, ücretsiz bilgilendirileceksiniz.


VESTEL Merkezi Klima Sistemi Servisi: Pencere tipi klimaların halefi olan merkezi klima sistemleri, bir mekânın her odasına ısı dengeli hava sağlamak için harikadır. Cihazınızda meydana gelen ve potansiyel arıza belirtileri için Vestel klima tamir ve bakım servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


VESTEL VRV Klima Servisi / VESTEL VRF Klima Servisi: VRV (Değişken Soğutucu Hacmi) ve VRF (Değişken Soğutucu Akışkan) klima sistemlerinin karakteristik özellikleri vardır. Herhangi bir arıza halinde bu tip klima sistemlerinde uzman olan teknik personelimize güvenebilirsiniz.


En İyi Vestel Klima Özellikleri


Vestel klima çeşitleri, Plazma Inverter, Flora, Flora Doğa, Vega Plus ve Nova kategorilerinde, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre tasarlanmış yüzlerce ayrı modelden oluşur. Çoğu yeni nesil Vestel klima modellerinde aşağıdaki özellikler mevcuttur:


Dijital DC Inverter Teknolojisi: Inverter sistemi, sıcaklık değişimlere göre otomatik olarak klima çalışma hızını ayarlar; daha fazla enerji tasarrufu, sessiz ve dengeli çalışması sağlanır.


İyonizer özelliği: Ortamdaki negatif elektirik ve stresi alır, doğal ve ferah bir hava bırakır.


Nem alma fonksiyonu: Aşırı nemli bölgelerde bulunan iç mekân nem seviyesi, istenilen konfor seviyesine taşınır.


Çıkarılıp yıkanabilen ön filtre: Ortamda bulunan mikro partikülleri filtreleyip sağlıklı bir yaşam ortamı yaratır, pratik şekilde sökülüp takılır, uzun ömürlü kullanım sağlar.


Ultra sessiz uyku modu: Ortam sıcaklığı ve hava akımı sizi rahatsız etmez, sessiz ve ferah bir ortam sağlar.


Turbo çalışma: Ani ısınmaya ve serinlemeye ihtiyacında turbo fan, ortam havasını hızla istenilen sıcaklığa getirir.


Restart özelliği: Elektrik kesintisi sonrasında değerleri yeniden ayarlamanıza gerek kalmaz. +46 °C 'de soğutma / -10 °C 'de Isıtma: Klimanın ısıtma fonksiyonu istenilen ısı değerini korumak için devrede kalır.


Buz çözme özelliği: Defrost özelliği, otomatik olarak klimanızda buzlanma oluştuğunda devreye girerek buzu çözer ve performans kaybını önler.


Çevreci gaz: R410A gazı kullanan klimalar doğa dostudur, ozon tabakasına zarar vermez.


Vestel Klima Neden Arıza Yapar?


Mükemmel özellikler taşıyan modern klimalar, doğru kurulum standartlarında ve düzenli Vestel klima servisi yıllık klima bakımı ile çok uzun kullanım ömrüne sahiptir. Aşırı tozlu ortamlarda filtre tıkanıklığı neticesinde performans kaybı yaşanabilir, fakat basit bir değişim işlemi ile normal çalışma periyoduna döner. Klima cihazlarını etkileyebilecek diğer husus aşırı nemdir. Nem alma fonksiyonu olmayan klimalarda bu, klima arıza ve tamir nedenidir. Bunun yanında çok sık elektrik kesintileri, ani voltaj değişiklikleri gibi dış faktörler herhangi bir cihazda olabileceği gibi klima cihazlarına zarar verebilir.


Vestel Klima servisi olan firmamızda, cihazlarınızın tamiri ve orijinal parça değişimi 1 yıl garantilidir. % 100 memnuniyet sağlamak için çaba gösteriyoruz ve tüm klima tamir ve bakım hizmetlerimizde minimum klima tamir ve bakım fiyatları sunuyoruz. En iyi ev elektroniği, ev elektrikli aletleri markalarının modelleriyle çalışma deneyiminden güç alan geniş bir hizmet ağına sahibiz. Klima cihazınızla ilgilenmemiz için 7/24 bizimle temasa geçebilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin