Goodman Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Goodman Klima Teknik Servis


Goodman Klima Arıza Kayıt

Adana Bilecik Çanakkale Samsun


GOODMAN markasının kurucusu Harold V. Goodman, 1975 yılında GOODMAN Manufacturing Company'i kurarak klima imalatına girdi. Bu iş başarıyla büyüdü ve 1982'de Goodman, merkezi klima ve ısı pompası üreticisi olarak dünya pazarına girdi, sektöre büyük katkılarda bulundu, 2012 yılından sonra ise Goodman, DAIKIN çatısı altında halen faaliyetlerini sürdürüyor. GOODMAN klima servisi olarak biz de markaya desteğimizi sürdürüyoruz.


GOODMAN Klima Kalitesi Nasıldır?


ABD merkezli GOODMAN, enerji tasarruflu soğutma ve ısıtma alanında zamanının ötesinde işler yapan isimlerden biridir. Güvenilir, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı klima üretimine odaklı GOODMAN markası, 1982'den bu yana, milyonlarca tüketicinin güvenine sahiptir. Ülkemizde de sevilen markanın klima modellerinden birine sahipseniz GOODMAN teknik servisi profesyonel desteğinin yanınızda olduğundan emin olabilirsiniz.


GOODMAN Merkezi Sistem Klima Özellikleri


Goodman klima teknoloji kalitesi mükemmel ve bazı öne çıkan bazı özellikler mevcut:


Panjurlu bobin koruyucuları; tel koruyucu çerçevelere kıyasla, kondenser bobinleri için gelişmiş koruma sağlıyor.


Filtre kurutucular; sistem kirleticilerini, nemi emiyor ve filtreliyor.


Halkalı kontaktörler: Ana güç kablolarını üniteye bağlamak için kolay ve güvenli bir yöntem sağlıyor.


Split klimalar, küçük bir hane halkı için ideal iç mekân havası yaratır. Tercihiniz split klima ise Goodman merkezi sistem servisi özelleştirilmiş birimlerimizden Goodman split klima servisi tamir ve bakım ihtiyaçlarınız için destek isteyebilirsiniz.


Salon tipi klimalar ofis, büro gibi tek bölmeli mekânlar için idealdir. Tercihiniz salon tipi ise muhtemel arızalar için Goodman salon tipi klima servisi teknisyenlerimizin deneyimlerine güvenebilirsiniz.


GOODMAN Teknik Servisi Nerede?


Klima tercihlerinde göz ardı edilmemesi gereken markanın tamir ve bakım servisi hizmetleridir. Cihazınız arıza yaptığında veya çalışması aksadığında yakınızda ulaşılabilir, profesyonel bir tamir ve bakım servisi bulmak istersiniz. Goodman özel servisi olarak Türkiye'nin her yerindeyiz. Çağrı merkezimizi aradığınızda sorunlarınızın çözümü için yanınızda olacağız.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin