444 Klima olarak sizlere gerçekten Türkiye’nin en iyi klima firmalarından birisi olduğumuzu söylemiştik, bu ismi bizlere eski müşterilerimiz verdi ve onların sayesinde bugünlere geldik. Tabi ki bu kadar iyi olmamızın arkasında oldukça fazla bir şekilde sebep var mesela her zaman işimizin garantisini sizlere sözleşme olarak sunduk. Sözleşme derken neyi kast ediyoruz peki? İşte tam olarak şu sözleşme günümüzde oldukça önemli ve her iş yapılırken mutlaka karşılıklı güven sağlayabilmek için yapılması gereken bir antlaşma. Bu antlaşma sayesinde karşılıklı olarak güven tesis ediyoruz ve iş bitiminde karşılıklı olarak mutlu, huzurlu ve güvenli bir şekilde ayrılıyoruz, her şey sizin ve bizlerin iyiliği için.


Güvenilir Sözleşme


Sizlerle yapılan sözleşmemiz her zaman gerçek ve onaylı bir sözleşmedir, bu konuda aklınızda hiçbir zaman bir şüphe bulunmasın. Sizlerle sözleşme yapmamız her zaman bizlerden daha çok sizin aleyhinize çünkü yapılan sözleşme sayesinde elinizde bir kanıt belgesi bulunacak ve biz böyle bir şeyin asla meydana gelmeyeceğini biliyoruz fakat herhangi bir sorun çıkması halinde sözleşmeyi kullanabileceksiniz ve hakkınızı arayabileceksiniz. Ama söylediğimiz gibi biz böyle bir durumun meydana geleceğini düşünmüyoruz çünkü işimizi her zaman gerektiği gibi yapıyoruz ve işimize gereken özeni en iyi şekilde gösteriyoruz. Böyle bir sözleşme yapmamızın nedeni kendimize güvenmediğimizden değil, sizlerin bizlere daha çok güvenebilmesini sağlamak için.


Müşterilerimiz Her Zaman Haklıdır


Biz 444 Klima servisi olarak her zaman “Müşterilerimiz her ne olursa olsun haklılar.” Diyoruz ve bunun için sizlere sözleşme gibi bir protokol yaparak, sözümüzün doğruluğunu kanıtlıyoruz. Her zaman işin ne olduğu fark etmeksizin müşterilerin haklı olduğuna gönülden inanıyoruz çünkü biliyoruz ki biz her zaman onların sayesinde varız ve onlara hizmet etmeliyiz. Eminiz ki her zaman sizler müşteriler her daim haklıdır diyen firmalarla çalışmak ve paranızın karşılığını görmek istersiniz işte bizlerde 444 Klima Servisi, olarak sizlere de tam olarak bunu sunuyoruz ve garanti olarak da sözleşme yaparak sizlere teminat veriyoruz. Bizim yaptığımız bütün şeyler eksiksiz müşterilerimiz için.

Bizi Takip Edin