Fujitsu Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Fujitsu Klima Teknik Servis


Fujitsu Klima Arıza Kayıt

Afyon Iğdır Kırşehir Muğla


Klima kullanımı ile sıcak havalarda serinliği elde ederken soğuk havalarda ise ısınmayı elde edebilirsiniz. Farklı mevsim koşullarına göre yer verilebilen klima markaları arasında yer alan Fujitsu farklı model seçimlerini de sunuyor.


Fujitsu markasına sahip olan ürününüzde karşılaştığınız sorun için özel servislerden destek alabilirsiniz. Fujitsu klima servisi hizmetini alırken konusunda uzman olan firmalardan yararlanmanız önemlidir.


Fujitsu Klimalar Neden Arızalanır?


Fujitsu klimalar farklı sebeplere bağlı olarak arızalanabilir. Mekanik arızaların yanı sıra ürün bakımındaki eksikliklerde arızanın temelini oluşturabilir. Fujitsu klima özel servisi hizmetinden yararlanarak çözüme kısa sürede ulaşabilirsiniz.


Fujitsu Salon Tipi Klima Arızası


Klima bakımları düzenli olarak yapılarak arıza riskleri azaltılabilir. Ürünlerde oluşan ısıtmama ya da soğutmama arızalarının yanı sıra farklı mekanik arızlarda görülebilir Fujitsu salon tipi klima servisi hizmetinden yararlanarak çözüme ulaşılabilir.


Fujitsu Split Klima Arızası


Fujitsu klima arızaları diğer tüm klimalarda olduğu gibi bakım eksikliği sebebi ile meydana gelebilir. Bunun yanı sıra elektrik faktörlü arızalarda yaşanabilir. Fujitsu split klima servisi hizmetini edinerek kısa sürede arızanın giderilmesi sağlanabilir.


Fujitsu VRF/VRV Klima Arızası


Fujitsu markasına sahip olan klimalarda yapılan düzenli bakımda filtre temizliğinden aşınan yedek parça değişimlerine kadar her detaya yer verilir. Bu saye de arızaların yaşanma riski azaltılırken ürün performansı da artırılır. Bakıma yer vermenize karşı oluşan arıza durumları için Fujitsu VRF/VRV klima servisi hizmetinden yararlanarak arızanın sebebini ve çözümünü de elde edebilirsiniz.


Fujitsu Merkez Sistem Servisi Ne Zaman Alınır?


Fujitsu merkezi sistem servisi alımında ürünün periyodik bakımlarının yanı sıra arıza durumlarında yer verilebilir. Fujitsu klima teknik servisi hizmeti alırken marka konusunda uzman firmalar ile irtibatta geçerek gerekli olan kaliteli hizmeti almanız önerilir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin