Altus Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Altus Klima Teknik Servis


Altus Klima Arıza Kayıt

Afyon Balıkesir Bursa Yozgat


Arçelik A.Ş. garantisi altındaki Altus, şirketin tabiri ile "Dayanıklı tüketim ihtiyaçlarını ekonomik şekilde karşılamak isteyenlerin markasıdır." Altus klimalar, bu nedenle büyük bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Yaygın Altus klima servisi, tüketiciler için de önemli bir kriter oluşturur. Klimanızdan optimum performans elde etmek için uygun boyutlandırma ve uygun ekipman kurulumu çok önemlidir. Altus klima teknik servisi montaj, demontaj, tamir ve bakım hizmetleri dışında bir müdahale cihazınızın performans kaybına ve hatta arızalanmasına neden olabilir.


ALTUS Salon Tipi Klimalar Neden Arızalanır?


Salon tipi klimalar bireysel kullanım için idealdir. Bu tür klimalarda da zamanla su sızıntısı, performans düşüklüğü gibi sorunlar gözlenebilir. Tıkalı bir filtre, kondanser üzerinde buzlanmaya neden olabilir. Diğer bir sorun soğutucu gazın kaçaklarla eksilmesidir. Ancak, Altus salon tipi klima servisi tarafından müdahale edilerek sorunun giderilmesi çok zaman almayacaktır.


ALTUS Klima Cihazı Nasıl Daha Verimli Hale Getirilir?


Merkezi sistem klima sistemlerinin düzgün çalışması için düzgün bir hava akışına sahip olması gerekir. Klima sisteminize giren hava yetersizse (aynı şekilde dış ünite çevresi kir veya nesnelerle kapanmış ise) motora aşırı yük getirerek verimliliği ve performansı düşürür. Klima filtresi kirlenmişse merkezi ünitenize daha az hava akışı sağlanır. Filtre değişimi veya bakımı, sisteminizin düzgün çalışması ve potansiyel olarak bazı pahalı sorunların önlenmesi için önemlidir. Altus split klima servisi bunu sizin için kolaylıkla yapabilir.


Klima Arızalarını Önleyici Bakım


Klima sorunlarını erken çözmek için düzenli olarak kontrol edilmesi gerekir ve ünitenize en az yılda bir kez servis verilmesi önerilir. İç bileşenler pas yapabilir, klimanız saç, toz ve kirlerle dolu olabilir ve hatta bir biyolojik gelişim ortamı oluşturmuş olabilir. Bu soluduğunuz hava kalitesini etkileyebilir, astım, alerji ve genel sağlığınız için potansiyel bir tehlikedir. Altus klima özel servisi önleyici bakım hizmeti aldığınızda klimanız ve hane halkı sağlığı için endişelenmeniz gerekmeyecektir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin