Doğsan Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Doğsan Klima Teknik Servis


Doğsan Klima Arıza Kayıt

Bitlis Manisa Nevşehir Sinop


Uzun yıllardır, ısı cihazları alanında faaliyet gösteren, Doğsan Isı, doğalgazın Türkiye’de kullanılmaya başlanması ile birlikte, pek çok markanın ısı cihazlarını ithal ederek ülkemizle tanıştırmıştır. Doğsan ısı, yaygın bayi ve satış noktaları ile pek çok kullanıcıya ulaşmış durumdadır. Klima, kombi, kazan, kat istasyonu ve enerji sistemleri ile Doğsan, ısı alanında doğru çözümler üretmeyi ve kaliteli odaklı bir yaklaşımı benimsiyor. Doğsan ürünleri için gereksinim duyulan bakım ve onarım işlemleri, doğsan klima servisi hizmeti ile yerine getiriliyor.


Servis Gereksinimi Duyulan Klima Türleri


Yaz kış kullanım imkânı olan klimalar, kullanıcılar için kurtarıcı niteliğinde ürünlerdir. Kullanım alanlarının, ısınma veya soğuma gereksinimleri farklılık gösterebilir. Klima modelleri, mekân ebatlarına ve özelliklerine uygun olarak seçildiklerinde, alınan verim artar. Klima türlerinin, bileşenlerine ve çalışma şekillerine göre çeşitli bakım ve onarım ihtiyaçları doğabilir. Doğsan klima teknik servisi, klima modellerinin kendine özgü bakım ve onarım işlemleri ile ilgili hizmet vermektedir.


Tavan tipi klimalar genellikle daha geniş alanlarda oluşan gelişmiş ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarına çözüm sunan modellerdir. Doğsan tavan tipi klima servisi, tavan tipi klimaların; montaj bakım ve onarım gereksinimlerini karşılamak üzere hizmet vermektedir.


Isı ihtiyacının çok daha fazla olduğu ve bu ihtiyacın tek merkezden çözülmesinin istendiği durumlarda ise merkezi sistemlere gereksinim duyulur. Yoğuşmalı ve yoğuşmasız; yer ve tavan tipi bulunan merkezi sistemler, yüksek ihtiyaçlara en güzel cevabı verme özellikleri ile çok fazla tercih ediliyor. Bu sistemlerde oluşacak arızaların onarımı, sistemlerin periyodik bakımları Doğsan merkezi sistem servisi hizmeti kapsamında yer almaktadır.


Doğsan Klima Teknik Servisi Hizmetleri Neden Önemlidir


Klima modelleri, muhakkak periyodik bakımlarının ve temizliklerinin yapılması gereken ürünlerdir. Düzenli bakımı yapılan ürünler, çok daha verimli çalışacağı gibi, uzun süreli dayanıklı bir kullanım imkânı da sağlarlar.


Doğsan klima özel servisi hizmetleri ile klima bakımı, montajı ve arızalarının onarılması işlemleri yapılarak klimaların daha uzun ömürlü olmaları sağlanır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin