Bosch Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Bosch Klima Teknik Servis


Bosch Klima Arıza Kayıt

Balıkesir Hakkari Isparta İzmir


Ev ve işyerlerinde kullanılan klimalar tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi zaman içerisinde arıza yapabilmektedir. Bosch markalı en fazla tercih edilen klimalar da diğer klimalar gibi periyodik bakım gerektiren ve arıza yapabilen klimalar arasında yer almaktadır. Klimalarınız için periyodik bakım lazım olduğu zaman ya da klimalarınız arıza yaptığı zaman Bosch klima servisi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.


Bosch klima teknik servisi klimaların çalışırken daha güvenilir çalışabilmesini ve aynı zamanda işlevsel özelliklerini daha iyi bir şekilde sergileyebilmesini de sağlar. Güvenilir elektronik cihazlar arasında yer alan klimaların daha güvenilir olabilmesini sağlayan Bosch klima teknik servisi ekipleri klimaların sezonluk bakımlarını yaptırabileceğiniz güvenilir servis ekipleridir.


Bosch Klimalar Neden Arızalanır?


Bosch markalı klimalar kolay kolay arıza yapmayan dayanıklı klimalar arasındadır. Fakat kullanıma bağlı olarak zaman içerisinde klimalarda sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu sorunlar genellikle klima filtresi kaynaklı olabilir. Ancak klima sorunları teknik arızalardan dolayı da meydana gelebilmektedir.


Bosch Profesyonel Klima Servisi


Bosch salon tipi klima servisi hizmeti de sunan teknik servisler aynı zamanda Bosch split klima servisi hizmeti de sunmaktadır. Klima ayarlarınızın, bakımının ve arıza onarımının doğru şekilde yapılabilmesi için Bosch klima özel servisi hizmetlerinden yararlanmanız gerekebilir.


Bosch Kombilere Ne Zaman Bakım Yapılmalıdır?


Klimaların yeterli seviyelerde ısıtamadığı veya soğutamadığı durumlarda bakımının yaptırılması gerekmektedir. Bu tür durumlarda bir arıza söz konusu olabilmektedir. Periyodik aralıklar ile bakımı yapılan klimalar diğer klimalara göre daha güvenilir bir şekilde çalışabilmektedir. Bakım yaptırmak istiyorsanız ya da arıza onarımı için iyi bir firmaya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız her zaman müşterileri tarafından onay almış ve güven veren profesyonel firmaları tercih etmeye sizler de özen göstermelisiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin