Bosch Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Bosch Klima Teknik Servis


Bosch Klima Arıza Kayıt

Elazığ Mardin Muş Trabzon


Electrolux, Axel Wenner Gren tarafından kurulan, 100 yılı aşkın süredir faaliyetlerini sürdüren İsveç merkezli bir ev aletleri üreticisidir. Electrolux klimalar 150'den fazla ülkede 40 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Elektrolux servisi dünyaca yaygın markanın Türkiye ağında hizmet vererek marka güvenilirliğini destelemektedir. Farklı ihtiyaç ve beğenilere hitap eden modeller üreten marka için kaliteli servis hizmeti alabileceğinizden emin olabilirsiniz.


Electrolux Klima Modelleri ve Genel Arıza Nedenleri


Electrolux, split klima modelleri, salon tipi klima modelleri ve portatif klimalar gibi nihai tüketiciye yönelik klimalar üretir. Hem iklimlendirme hem de soğutma üniteleri, soğutma işleminde sıvının gaza dönüştürülmesine bağlıdır, bu sistemlerin değişen kullanımları tasarım ve işletimde önemli farklılıklar gösterir. Arızaların giderilmesinde her bir sistem ve model üzerinde uzmanlaşmış olmak önemlidir. Klimanızda herhangi bir problem olduğunda klimanızın modeline göre Electrolux salon tipi klima servisi veya Electrolux split klima servisi profesyonel desteği sağlayabiliriz.


Klima Ne Zaman Arıza Yapar?


Modern klima sistemlerinde sessiz çalışma, verimlilik, hava kalitesi ve akıllı teknolojilerin kullanımına odaklıdır. Hem merkezi sistem bölünmüş kanallı klimalar olan split klimalarda hem de salon tipi klimalarda belirsiz bir zamanda nadiren de olsa arızalar olabilir. Klima soğutma suyunun eksikliği, kanallarda veya tahliye borusunda meydana gelebilecek tıkanıklık veya aşırı toza maruz kalan ünitelerin işlevsizliği cihazların durmasına veya performansını azalmasına neden olabilir. Benzer bir orunun acilen tespiti ve onarımı için Electrolux klima teknik servisi, teknisyenlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Yıllık klima bakımı servisimiz ile sorunları oluşmadan önce önleyebilirsiniz.


Electrolux klima özel servisi olarak, tüm tamir gerektiren işlerde en iyi işçilik, değişmesi gereken parçalar için sadece orijinal ürünler kullanıyoruz ve yapılan her işlemi 1 yıl garanti altına alıyoruz!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin