Midea Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Midea Klima Teknik Servis


Midea Klima Arıza Kayıt

Ağrı Aksaray Artvin Sinop


Dünyanın sayılı markalarından birisi olan Midea, iklimlendirme alanında en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Düşük enerji tüketimi ile mükemmel iklimlendime sağlayan Midea klima modelleri yüksek performans ile çalışan, kolay kolay arıza vermeyen sistemi ile benzerlerine fark atan özelliklere sahip. Yurt dışı menşeili bir marka olmasına rağmen geniş bir Midea klima servisi ağı bulunması da markanın tercih edilir olmasını sağlıyor.


Neden Midea Klima Teknik Servisi Tercih Edilmeli


Tüm elektrikli cihazlar gibi Midea klimalar da zaman zaman arıza yapabilir. Cihaz ile ilgili bir problem yaşandığında ilk olarak Midea klima teknik servisi ile görüşülmeli ve servis elemanlarınca verilen talimatlar çerçevesinde hareket edilmelidir. Klimalar özel bir donanıma sahip olan cihazlardır ve çalışma sistemleri ile ilgili arızalar ancak bu alanda teknik bilgiye sahip servis elemanlarınca giderilebilir. Amatörce yapılan müdahaleler küçük bir arızanın daha büyük arızalara dönüşmesine neden olabilir. Bu nedenle arıza ile karşı karşıya kalındığında Midea klima özel servisi tercih edilmelidir.


Klimalar Neden Arızalanır


Her cihazın belirli bir kullanım süresi vardır. Bu süreyi tamamlayan eşyalarda markası ne olursa olsun arıza görülmesi normaldır. Cihazda kullanılan yedek parçalar kullanım süresine bağlı olarak yıpranmaya başlar ve zamanla arıza işaretleri vermeye başlar. Bunun dışında elektrik şebekesinde oluşan voltaj düşüklüğü ya da yüksekliği salon tipi ve split klimalarda probleme neden olabilir. Cihazın modeline göre salon tipi klimalar için Midea salon tipi klima servisi ya da split klimalar için Midea split klima servisi arızanın kaynağını tespit ederek uygun bir şekilde çözüme kavuşturur.


VRF/VRV Klima Arızaları Nelerdir


Merkezi sistem klimaları en yüksek kapasite ile çalışan klima modelleridir. Bu tür klimaların temel özelliği düşük enerji kullanarak en konforlu iklimlendirmeyi sağlamasıdır. VRF klimalarda görülen çalışmama, verimli ısıtma ya da soğutma yapmama veya gürültülü çalışma sorunu için Midea VRF/VRV klima servisi veya Midea merkezi sistem servisi çağrılmalı, sisteme üçüncü şahısların müdahale etmesine izin verilmemelidir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin