Alarko Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Alarko Klima Teknik Servis


Alarko Klima Arıza Kayıt

Adıyaman Çorum Karabük Kars


Sektörün en güvenilir markalarından biri olan Alarko, tüketici beklentilerini yüzde yüz karşılamaya özen gösteriyor. Alarko klima özel servisi de verdiği kaliteli hizmetle markanın kalite anlayışını devam ettirmektedir. Günlük hayatın vazgeçilmezi olan teknolojiler için kullanıcıya düşen görevlerde bulunuyor. Ürün ne kadar kaliteli olursa olsun cihazların doğru kullanılması ve bakım görmesi gerekmektedir.


Klima Fitreleri Nasıl Temizlenir?


Klima filtreleri dikkatli yerinden çıkartıldıktan sonra klima için kullanılan özel kimyasal temizleyici maddeler filtre üzerine sıkılır. 10-15 dk. bekledikten sonra musluk suyu ile yıkanır ve kurumaya bırakılır. Fitreler kuruduktan sonra yerine takılabilir ancak, filtreleri kurutmak için herhangi bir kurutucunun kullanılmaması gerekiyor.


Alarko Klima Çeşitleri Nelerdir?


Alarko split klima: hem soğutma hem de ısıtma yapabilen split klimalar, küçük mekânlar için en çok tercih edilen klima çeşididir. Klimalarla ilgili merak edilenler için Alarko split klima servisi aranabilir.


Alarko salon tipi klima: salon tipi klimaların çalışma kapasitesi yüksek klimalardır. Bu yüzden daha büyük mekânların ısıtılması ya da soğutulması için kullanılır. Alarko salon tipi klima servisi, montajdan bakıma tüketici gereksinimleri için destek vermektedir.


Alarko merkezi sistem klima: büyük ve katlı binaların iklimlendirilmesi çözümü merkezi sistem klimalardır. Alarko merkezi sistem klima servisi, bakımı dikkat gerektiren merkezi sistem klimalarla ilgili her konuda hizmet verebiliyor.


Alarko vrv/vrf klima: aynı klima sisteminin farklı bölmelerdeki ısıyı kontrol edebildiği klimalardır. Uzman desteği gereken durumlarda ise Alarko vrv/vrf klima servisi, bakım ve onarımını büyük bir titizlikle gerçekleştirir.


Neden Alarko Klima Servisi Tercih Edilmeli?


Klimalar ile ilgili tamir ve bakım desteği veren Alarko klima teknik servisi, her koşulda tüketicinin yanında. Tüketiciler, onarımı imkânsız arıza ya da sürpriz fatura gibi istenmeyen durumları yasamadan Alarko klima servisi hizmetlerinden faydalanabiliyor.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin