Frigidaire Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Frigidaire Klima Teknik Servis


Frigidaire Klima Arıza Kayıt

Afyon Ağrı Ardahan Denizli


Fort Wayne tarafından Indiana'da 'Guardian Frigerator Company' olarak kurulan şirket, 1916'da ilk buzdolabını geliştirdi. Marka, 20. yüzyılın başlarında, soğutma alanında zirvedeydi, birçok tüketici, modeli ne olursa olsun, herhangi bir Frigidaire buzdolabını satın almak istiyordu. Soğutma ve ısıtma teknolojisinde başarılı işlere imza atan Frigidaire, şu anda Avrupa'daki ana şirket Electrolux'ün yan kuruluşu olarak beyaz eşya, fırın ve klima gibi pek çok evsel cihaz üretiyor. Yaygın Frigidaire klima servisi ile de takdir topluyor.


Hangi Frigidaire Klima Modelini Seçmeli?


Frigidaire klima çeşitleri; evsel kullanıma yönelik split klimalar ve pencere tipi klimalardır. Split klima ve pencere tipi klimalar mekan ve kullanım özelliklerine göre tercih edilmelidir. Klima tiplerinin uygun olacağı veya uygun olmayacağı durumlar olabilir. Bu noktada size Frigidaire split klima servisi ve Frigidaire pencere tipi klima servisi teknik birimlerimiz, ücretsiz bilgilendirme hizmeti verebilir. Doğru klima tercihi verimlilik ve performans açısından önemlidir.


Frigidaire split klima modellerinde, seçilen sıcaklığa daha hızlı ulaşmak için turbo mod, 6 seviyeli filtre, ısı sabitleme, zaman ayarlı çalışma, nem alma gibi temel standartlar mevcut. Enerji verimli pencere tipi klima modellerinde daha fazla soğutma esnekliği için üç farklı fan hızı, enerji tasarrufu ile birlikte gece-sabah saatleri arası kademeli olarak birkaç derece artırılabilir sıcaklık sağlayan uyku modu, programlanabilir zamanlayıcı gibi özellikler tüketici tercihlerini etkiler.


Frigidaire Klima Arızaları için Acil Servis


Ne kadar yeni ya da ne kadar güçlü olduğunun önemi olmaksızın klimalar herhangi bir sebepten arızalanabilir, ancak tamiri mümkün olmayan ya da çözümü olmayan bir klima arızası yoktur. Frigidaire klima özel servisi olarak klimanızın çalışmadığı bir zamanın sizin için öneminin farkındayız. Bu nedenle herhangi bir klima sorununuz olduğunda 7/24 kesintisiz iletişim ve aradığınızda hemen adresinize yönlendirilmeyi bekleyen uzman teknik ekip personeli ile acil tamir ve bakım hizmeti sağlıyoruz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin