Termostar Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Termostar Klima Teknik Servis


Termostar Klima Arıza Kayıt

Kilis Muş Şırnak Tekirdağ


Termostar klimalar günümüzde en fazla tercih edilen klimalar arasında yer alıyor. Salon tipi, split, VRF/VRV ve merkezi sistem klimaları gibi pek çok farklı modelde klima üreten Termostar ortam ısısının güvenilir şekilde değişmesini sağlayan klimaları uygun fiyatlı ve kaliteli olarak kullanıcılara sunuyor. Fakat bu klimalar da diğer tüm elektronik eşyalarda da olabileceği gibi zaman içerisinde arıza yapabiliyor. Arıza oluştuğu zaman ise Termostar klima servisi hizmetleri sunan firmalardan destek alınması gerekiyor.


Termostar Profesyonel Klima Teknik Servisi


Termostar salon tipi klima servisi ve Termostar split klima servisi hizmeti de sunabilen bu firmaları seçerken bazı özel detaylara dikkat edilmesi gerekiyor. Güvenilir olmayan firmalardan kesinlikle hizmet almamalısınız. Ayrıca bazı onarımlar için yedek parça gerekebileceğini de unutmamalısınız. Bu sebeple, firmaların orijinal yedek parçalar kullanacağından emin olmalısınız.


Termostar VRF/VRV klima servisi hizmeti ve Termostar merkezi sistem servisi fiyatları arızanın türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fakat firma seçiminizi yaparken sadece fiyatlara bakarak karar vermemelisiniz. Uygun fiyatlı adı altında kalitesiz hizmet sunan firmalardan uzak durmalısınız.


Termostar Klima Servisleri ve Periyodik Bakım Hizmetleri


Termostar klima teknik servisi firmaları sizlere periyodik bakımlar için de yardımcı olabilecek firmalardır. Bu firmalara arızalar meydana geldiği zaman başvurabileceğiniz gibi klimalarınızı daha güvenilir şekilde kullanabilmek için bakım çalışmaları sebebiyle de başvurabilirsiniz. Termostar klima özel servisi hizmeti veren firmalardan periyodik bakım hizmetleri aldığınız zaman klimalarınızın arızalanmasını da önlersiniz.


Özellikle klimaların yılda en az 2 defa bakıma girmesi gerektiğini unutmamalısınız. Bu sayı klimanızın mevcut durumu ve kullanım şeklinize göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bakımınızı düzenli olarak yaptırdığınız zaman klimalarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilir ve işlevsel özelliklerini ortaya çıkartabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin