Daikin Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Daikin Klima Teknik Servis


Daikin Klima Arıza Kayıt

Aksaray Antalya Aydın Şırnak


Osaka merkezli Daikin, Hindistan, ABD, Avustralya, Japonya, Çin, Filipinler, Güneydoğu Asya ve Avrupa da birçok iştiraki olan, dünyanın en iyi, lider klima üretim şirketidir. Daikin klima servisi olarak markaya destek vermekten gururluyuz. Yeni, yenilikçi teknolojiyi kullanarak yıllar içinde daha verimli sistemler geliştiren marka, konut, ticari ve endüstriyel uygulamalar için yüksek kaliteli klima ve ısıtma çözümleri ile 90 yıldan fazla bir süredir faaliyet göstermektedir.


Hangi Daikin Klima Sistemini Tercih Etmelisiniz?


Daikin soğutma sistemleri her amaca hizmet eder. Ne tür bir klima kullanmanız konusunda aşağıdakiler kısa bir ön bilgidir. Detaylı bilgi almak için Daikin salon tipi klima servisi, Daikin split klima servisi, Daikin VRF/VRV klima servisi ve Daikin merkezi sistem servisi teknik personelimize danışabilirsiniz.


Daikin kanalsız split klima: Kanalsız soğutma sistemleri, dış mekân üniteleriyle eşleştirilmiş iç üniteler içerir. Bununla birlikte, geleneksel split klima sistemlerinden farklı olarak, kanalsız üniteler tahliye kanallarına bağlanmaz. İç ve dış bileşenler, sadece dar çaplı bakır soğutucu boru ve elektrik kabloları ile bağlanır. Kanalsız bir klima, tek bir odayı, küçük bir bölgeyi soğutmak için tasarlanmıştır.


Daikin merkezi sistem kanallı klima: Tüm yapı içini eşit ısıda tutabilmeyi amaçlayan klima sistemidir. Genellikle klima üniteleri, tek merkezden kanallar aracılığıyla envaporatörlere bağlanır. Ticari alanlar veya geniş evlerin tercihidir. Daikin merkezi sistem servisi size daha detaylı bilgi verebilir.


Daikin bölünmüş kanallı sistem/split klima: Duvar tipi mono split klimalar, duvar tipi multi split klimalar, salon tipi split klimalar, yer/tavan tipi split klimalar olarak adlandırılırlar. Dış ve iç üniteyi birbirine bağlayan tahliye kanalları v kablo bağlantıları ile çalışır. Çoğu küçük bir evi veya büyük bir salonu soğutabilecek güç ve verimliliktedir.


Daikin pencere tipi klima: Dış ünitenin pencere veya duvar içinden dışarıdaki havayı çekecek şekilde konumlandırıldığı klima tipidir. Küçük mekânlar için ideal bir tercihtir.


Daikin salon tipi klima: Bir dolap gibi istediğiniz yere yerleştirebileceğiniz klimalardır. Farklı güç ve boyutta olabilirler, bir oda için uygun olabilirse de birden fazla odayı aynı derecede serinletmeyebilir.


Daikin Klima Neden Arıza Yapar?


Daikin, uygun sıcaklık, temiz hava ve nem dengesini korumak için en iyi ısı pompası ve invertör teknolojileri kullanır. Piyasadaki en gelişmiş merkezi klimalardan bazılarını yaratan Daikin, kullanıcılarına verimlilik, kontrol ve konfor sunar. 140 ülkede milyonlarca iklimlendirme sistemi satan marka, kalitesine çok güvendiğinden çoğu klima sistemi için 12 yıl garanti verir. Çoğu klima bu sürelerden çok daha uzun süre arızalanmadan kullanılabilir. Klima sisteminin yılda bir kez kontrol edilmesi ve temizlenmesi gerekir. Klima sisteminize bağlı olarak, optimum işlevi sağlamak için daha sık bakım gerekebilir. Daikin klima teknik servisi aramanızı gerektiren klima şikâyetleriniz aşağıdakilerden biri olabilir:


- Garip ses veya gürültü
- İç mekânlarda yüksek nem
- Camların etrafında yoğunlaşma oluşumu
- Enerji tüketiminde olağandışı artış
- Klima iç ünite çevresinde nem
- Kötü/sıcak hava akımı
- Hoş olmayan koku
- Açma/kapama, ani kapanma


Özel Daikin Klima Servisi


Klimanızın hızlı bir şekilde onarılması gerektiğinde Daikin klima özel servisi teknik birimlerimizi arayabilirsiniz. İdeal iç mekân hava konforu sağlamak amacıyla, herhangi bir tamir veya değişiklik yapmadan önce mevcut tüm seçenekler gözden geçirilir. Bazen bir sorunu çözmek için sadece küçük bir bakım gerekli olurken, diğer durumlarda birkaç parça değişimi gerekir. Daikin klima servisi olarak taahhüdümüz, minimum maliyet ve içtenlikle sunduğumuz hizmet kalitesidir. Teknik servis ekibimizi klima sorunlarınız için 7/24 arayabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin