Ariston Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Ariston Klima Teknik Servis


Ariston Klima Arıza Kayıt

Antalya Çanakkale Manisa Rize


İtalyan markası Ariston, ev cihazları aletlerinin üretimine 1960 yılında başladı. 60 yıldır, 150'den fazla ülkede ürün satan Ariston, dünyadaki milyonlarca kullanıcı tarafından güvenle karşılanır. Ayrıca Ariston servisi kurulum ve bakım adımlarını daha basit ve hızlı hale getirmek için ürünlerini yeniden tasarlama çabası içinde olan Ariston uzmanları ve profesyonelleri de takdir edilir.


İdeal Ariston Klima Boyutları Nasıl Olmalı?


Bir klima satın alırken yapılan yaygın hatalardan biri, klimayı oda ölçülerine göre değil, bütçeye göre almaktır. Büyük bir odadaki küçük bir klima, en yoğun yaz aylarında soğutmak için etkisiz kalır. Çoklu sistem klima veya bir salon tipi klima almak mı sizin için ideal? Karar vermek için Ariston salon tipi klima servisi veya Ariston split klima servisi ücretsiz danışmanlığından yararlanabilirsiniz. Klima boyutlandırılması için temel kurallar her zaman geçerli olmaz; klimaları boyutlandırırken farklı parametrelere bakılmalıdır.


Yüksek Teknoloji Klima Özellikleri Sizin için Uygun mu?


Bazı bölgeler, yaz ayları daha sıcaktır, bu da aynı metrekare oda için sıcaklığın daha az olduğu şehirlere kıyasla daha fazla soğutma gerektirdiği anlamına gelir. Bazı bölgeler sıcaktan çok, nemli iklime sahiptir ve bu nedenle soğutma gereksinimi daha azdır, ancak daha önemli olan nemin giderilmesidir. Ariston klima servisi, bu konuda size yardımcı olabilir. Bazı klima modellerinde nem alma özelliği sizin için çok önemliyken bir başka coğrafyada kullanılmayan bir özellik olabilir.


WRF gibi yüksek verimlilik sistemleri, olabildiğince az açıp kapatarak optimum konfor seviyesini korumaya yardımcı olan olağanüstü değişken kompresörlerle çalışır. Günümüzün en yüksek verimli klima sistemlerindeki kompresör, soğutucu akışkanın akışını ve sistemden geçen hava akışını değişken bir şekilde kontrol edebilir, bu sayede ihtiyaç duyduğunuzda istediğiniz kapasiteyi elde edebilirsiniz. Ariston klima teknik servisi WRF sistemleri hakkında size detaylı bilgilendirme sağlayabilir.


Merkezi klimadan duvar ve oda ünitelerine kadar uzman Ariston klima özel servisi, tamir-onarım ve bakım hizmetleri, klimanızın verimliliğini ve ömrünü artırmak için size özel çözümler sunabilir!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin