Dijitsu Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Dijitsu Klima Teknik Servis


Dijitsu Klima Arıza Kayıt

Bolu Hakkari Mardin Mersin


Isıtma ve soğutma sistemlerinde takdir edilir bir ivme gösteren Fijitsu, özellikle muadil markalar ile aynı teknolojiye sahip klima modellerinde ekonomik olma özelliği ile yoğun talep görmektedir. Bununla birlikte, yaygın ve kaliteli Dijitsu klima servisi hizmetlerinin varlığı müşteri satın alma kararlarında çok etkilidir. Dijitsu markasına destek veren Dijitsu klima teknik servisi ekibimizin üstün yetenekleri ve iş performanslarından aldığımız güven ile sunduğumuz hizmetler garantimiz altındadır.


Her Tür Klima Modeli için Dijitsu Servisi


Her klima, ısıtma/soğutma cihazı aynı amaç için tasarlanır, ancak aynı özelliklere sahip değildir. Ev tipi, ticari, bölünmüş kanallı veya merkezi sistem kanallı, duvar tipi, VRV/VRF klima gibi farklı klima modelleri mevcut iken her bir sistem için özelleşmiş Dijitsu klima servisi uzmanlığına ihtiyaç duyulacaktır.


Dijitsu split klima servisi: Bölünmüş kanallı split klimalar, biri içeride biri mekân dışında olmak üzere iki üniteden oluşur. Genellikle tercih edilen yoğuşmalı split klima modelidir. Hassas parçalara sahiptir. Split klima sistemlerinde uzman ekibimiz için bu, hiç sorun değildir.


Dijitsu salon tipi klima servisi: Zemin klimaları, mobil kullanım için tasarlanmış, birçok farklı boyut ve güçte klima modelleridir. Kullanıma bağlı olarak, sık sık tamir ihtiyacı olabilir. Teknisyenlerimizin yeteneklerine güvenebilirsiniz.


Dijitsu merkezi sistem klima servisi: Merkezi sistem kanallı klimalar karmaşık sitemlere sahiptir. Bu tür bir klima sistemi arızası profesyonel Dijitsu klima teknik servisi deneyimi gerektirir.


Dijitsu VRV/VRF klima servisi: Ticari bir binadayken, çok sayıda farklı alanı ve odayı belirli sıcaklıklarda tutmanın mümkün olduğu, yüksek mühendislik bilgisi gerektiren sistemlerdir. Teknik birimlerimiz, klima sisteminin olası arızaları ve tamiri konusunda en iyi rehberliği sağlamanın yanı sıra, bu sistemler hakkında tavsiye ve bilgi sunmaktan mutluluk duyacaktır.


Dijitsu Klima Bakım Hizmeti


Tüm mekanik kurulumlarda olduğu gibi, klima sistemlerinin de normal çalışması ve herhangi bir arıza sorununun tespit edilip çözülebilmesi için düzenli olarak servis bakımı yapılması gerekecektir. Yılda bir kez yaptırabileceğiniz Dijitsu klima özel servisi bakımı, sisteminizin ömrünü uzatabilir ve verimliliğini artırabilir, ayrıca enerji faturalarınız için harcadığınız miktarı azaltmanıza yardımcı olur.


Klima periyodik bakım aşamaları:
- Filtrelerin kontrolü, temizliği ve gerektiğinde değişimi
- Parazit, mantar ve yabancı maddeleri yok etmek için tahliye kanalları temizliği
- Soğutucu sıvı sızıntısı olup olmadığının kontrolü, varsa gerekli onarım
- İç mekân fan coil cihazının temizliği çalışma hızı denetimi
- Dış kompresör bobininin kontrolü, temizliği, gerekiyorsa değişimi
- Tüm elektrik bağlantılarının denetimi
- Tam fonksiyon ve performans testi


Neden Biz?


- İşimizi dürüst ve zamanında yapma prensiplerimize bağlı kalarak yaparız.
- Dijitsu klima teknik servisi ekibimizin güvenlik protokollerini sürdürmesini, gecikmeyi, hasarı ve gereksiz aksaklıkları önlemek için işi en iyi şekilde organize etmesini sağlarız.
- Sertifikalı teknisyenlerimiz kendilerini ve iş tekniklerini geliştirmek için "yaşam boyu eğitim" vizyonunu izler.
- Müşterilerimize, gelişen teknoloji ve yeniliklerle güncel, doğru analizler, bilgili öneriler ve en uygun maliyetli stratejiler sunarız. Sadece en acil arızaları gidermek için değil, aynı zamanda klima sisteminizin uzun vadeli performansını ve değerini optimize etmek için çalışırız.
- Dijitsu klima servisi olarak kapsamlı tamir ve bakım işlemleriyle, konforu kesintiye uğratmadan, daha büyük sorunlara neden olmadan veya daha pahalı tamiratlara yol açmadan teknik sorunları önleriz.
- Yaptığımız ve yapacağımız klima tamir ve bakım hizmetleri ve de orijinal parça değişimleri için 1 yıl garanti veririz!


7/24 arayabileceğiniz Klima Servisi Müşteri Hizmetleri yetkilimizden istediğiniz zaman için randevu oluşturabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin