SEG Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


SEG Klima Teknik Servis


SEG Klima Arıza Kayıt

Çankırı Muğla Nevşehir Tunceli


En fazla tercih edilen klima markaları arasında Seg, pek çok kişinin beğenerek kullandığı klimaları üretmektedir. Ortam ısısının değişimi için kullanılan klimalar sıcak ve soğuk havanın elde edilmesi sağlayarak ortamın hava değişiminin gerçekleşmesini sağlarlar. Seg markalı klimalar diğer tüm markaların ürünlerinde olduğu gibi bazı durumlarda arızalanabilir.


Seg Klimalar için Özel Teknik Servis Hizmetleri


Arıza durumlarında Seg klima servisi hizmetlerinden yararlanılması gerekmektedir. Seg split klima servisi ve Seg salon tipi klima servisi hizmeti de sunan bu firmalar sorunlarınızı kısa süre içerisinde güvenilir şekilde çözebilmektedir. Ayrıca hangi marka olursa olsun bütün klimaların belirli aralıklar ile bakım ihtiyacı hissettiği gerçeği unutulmamalıdır.


Bakımı düzenli olarak yapılmayan Seg klimalar bir süre sonra arızalanabilir. Bu sebeple, Seg klima teknik servisi hizmetlerinden sadece arızalarınızın çözümü için değil, aynı zamanda periyodik bakım işlemleri için de yararlanmayı deneyebilirsiniz. Periyodik bakımı yapılmış olan klimalar işlevsel özelliklerini daha iyi sergileyebilir ve daha güvenilir şekilde çalışabilir.


Seg Klimalar Neden Arızalanır?


Seg markalı klimalar ve merkezi sistem klimaları pek çok farklı sebepten dolayı arızalanabilir. Bu arızalar genellikle zaman içerisinde ortaya çıkar. Arızaların sebebi elektrik akımından kaynaklanabileceği gibi fiziksel darbe sonucu da ortaya çıkabilmektedir. Bu tür durumlar meydana geldiği zaman Seg merkezi sistem klima servisi ya da Seg VRV/VRF klima servisi hizmetlerinden yararlanmanız tavsiye edilmektedir.


Arızalı bir şekilde klimaları çalıştırmanız klimalara kalıcı hasar vermenize yol açabilir. Bu sebeple, arıza yapan klimalarınızı zaman kaybetmeden Seg klima özel servisi firmalarına göndermeniz gerekebilir. Bazı firmalar yerinde servis hizmeti de sunmaktadır. Bu firmaları araştırırken güvenilir olanlara ve müşterileri tarafından olumlu geri dönüş alanlara yönelmeniz tavsiye edilmektedir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin