Airfel Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Airfel Klima Teknik Servis


Airfel Klima Arıza Kayıt

Bitlis Samsun Şanlıurfa Tunceli


Türkiye’de iklimlendirme sektöründe öne çıkan Airfel; kombi, klima, panel radyatör ve klima santralleri gibi ürünleri ile farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler üretiyor. Isıtma, soğutma ve havalandırma alanında geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeken Airfel, ülkemizde klima denilince akla ilk gelen marka olmayı başarmış durumdadır. Çok tercih edilen Airfel klimaların tüm bakım, montaj ve onarım işlemleri, Airfel klima servisi hizmeti kapsamında yer almaktadır.


Airfel Klima Servisi Kapsamında Yer Alan Klima Türleri Nelerdir


Klima seçimi, klimanın kullanılacağı ortamın gereksinimlerine uygun olarak yapıldığında, ısınma ve soğutma işleminden yeterli ölçüde verim alınır. Ortama uygun seçilmeyen klimalar, ortam için, yetersiz kalabilir veya fazla gelebilir. İklimlendirme alanındaki gelişmiş teknolojisi ile Airfel, farklı alanlara ve farklı kullanım ihtiyaçlarına yönelik sunduğu ürünlerle, çeşitli mekânların ısınma ve soğutma gereksinimlerini karşılıyor.


Airfel Salon Tipi Klima


Salon tipi klimalar, geniş mekânların iklimlendirme gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış olan dikey görünümlü klima modelleridir. Bu klimalar, eşit hava dağılımı sağlayan üfleme performansı ile geniş alanlarda sorunsuz bir şekilde çalışır. Hastane, okul, konut, ibadethane, alışveriş veriş merkezi, spor kompleksi, pansiyon, restoran gibi kullanım alanlarına hitap eden Airfel salon tipi klima modellerinin montaj, bakım ve onarım işlemleri Airfel salon tipi klima servisi kapsamında yer almaktadır.


Airfel Split Klima


Bir iç ve bir dış üniteden oluşan Split klimalar, sessiz çalışma performanslarıyla çok fazla tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Split klimalar, belirli bir dereceye ayarlandıklarında ısıyı sabitleyerek çalışmayı durdururlar. Ortamda bir ısı kaybı yaşandığında ise yeniden devreye girerek ısıyı belirlenen dereceye getirirler. Airfel Split klima servisi hizmeti kapsamında, bu klima modellerinin iç ve dış üniteleri ile ilgili montaj, bakım ve onarım işlemleri yer almaktadır.


Airfel VRF/VRV Klima


VRF/VRV klima sistemleri, tek dış ünite ile birden fazla iç ünitenin kontrol edildiği klima sistemleridir. Merkezi klima sistemi olarak bilinen bu sistem, çoklu alanları iklimlendirmek adına kullanılır. Villalar, çok katlı binalar, işyerleri, oteller, plazalar gibi kullanım alanlarına hitap eden bu klimalar, düşük enerji tüketimi ile verimli bir çalışma sağlıyor. Airfel VRF/VRV klima servisi, Airfel merkezi sistem klimaların tüm iç üniteleri, dış üniteleri, kumanda, kumanda hattı ve bağlantı boruları ile ilgili montaj, bakım ve onarım işlemlerini kapsamaktadır.


Isı ihtiyacının tek merkezde karşılandığı yapılarda kullanılan merkezi sistem klimalar, tavan tipi, duvar tipi, Yoğuşmalı ve yoğuşmasız olarak da çeşitlere ayrılıyor. Tüm Airfel merkezi sistem klima türlerinin servis gereksinimi Airfel merkezi sistem servisi hizmeti ile karşılanmaktadır.


Klima Modellerinde Neden Servis İhtiyacı Doğar


Tüm arka ve model klimalar, ilk günkü verimliliklerini ve performanslarını koruyarak etkili çalışmak için düzenli bakım yapılmasına ihtiyaç duyarlar. Klimaların periyodik bakımlarının doğru bir şekilde yapılması, onları uzun yıllar aynı dayanıklılıkla kullanma imkânı sağlarken arıza oluşumu riskini de azaltır. Airfel klima teknik servisi hizmetleri kapsamında, çok önemli olan, klimaların periyodik bakımlarının yapılması konusu da yer alır.


Klima bakımının yapılmasına özen göstermek;


- Cihazın ömrünü uzatır
- Enerji tasarrufu sağlar
- Maliyetleri düşürür
- Arızaların önüne geçer
- Temiz hava solunmasını sağlar. Bu sebeplerle özellikle mevsim geçişlerinde klimaların temizlik ve bakımlarının yapılmasına özen göstermek gereklidir.


Airfel klima modellerinde servis gereksinimi doğuran sebepler arasında; dış ve iç ünite arızaları, kumanda arızaları, klimadan kötü koku gelmesi sorunu, drenaj tıkanıklıkları, elektrik ve topraklama kaynaklı arızalar olabilir. Airfel klima özel servisi hizmetleri kapsamında tüm bu sorunlar ve daha fazlasının çözümü yer almaktadır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin