Demirdöküm Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Demirdöküm Klima Teknik Servis


Demirdöküm Klima Arıza Kayıt

Bayburt Isparta İstanbul Kocaeli


Demirdöküm markası, tüketici güven endeksinde ilk sıralardadır. Bu güvenin arkasında satın alınan her klima tipi için tamir ve bakım hizmeti verebilecek yaygın bir Demirdöküm klima servisi bulabilecekleri içindir. Demirdöküm teknik servisi, Demirdöküm split klima servisi ve Demirdöküm salon tipi klima servisi birimlerimizde klimalar üzerinde ihtisas yapmış deneyimli profesyoneller ile hizmet veriyoruz. Isıtma ve iklimlendirme sistemleri konusunda ihtiyaçlarınızı karşılayacak özel çözümler sunabilir, eviniz veya ofisiniz için enerji tasarruflu bir soğutma sistemi bile kurabiliriz.


Hangi Demirdöküm Klimalar Daha İyidir?


Split klimalar; kompakt, kullanımı ve bakımı kolay ve nispeten ekonomiktir. Bazı özel elektrik kabloları ve özel kurulum teknikleri vardır, bu nedenle sistem montaj ve demontajı veya klima tamiri ve bakımı yapılması gerektiğinde profesyonel bir Demirdöküm split klima servisi aramanız önerilir. Uygun şekilde kurulum ve bakım ile split klimalar çok uzun yıllar kullanılabilir.


Potansiyel Split Klima Arızaları


Split klimadan akan su: Genellikle bir yoğuşma kaçağı söz konusudur. Bu durum klima ünitesindeki suyun düzgün bir şekilde çıkamadığı ve yoğuşan suyu tahliye kanalı etrafında biriktiği zaman meydana gelir. Diğer sebepler; hatalı monte edilmiş olması veya ünitenin gelen su miktarına yeterince hızlı yanıt veremediği bir durum olabilir.


Split klimadan hava kaçağı: Eğer split klima sisteminiz odadaki havayı hiç soğutmuyorsa, bir soğutucu sızıntısı olabilir. Soğutma sıvısı azsa, Demirdöküm split klima servisi teknisyeniniz klima gazı doldurabilir.


Split klima içinde küflenme: Küf, yüzeylerin yoğuşmaya karşı nemli olduğu split bir klimanın plastik ön alanında kolayca büyüyebilir. Yoğuşma kanalındaki bir su sızıntısı erken sabitlenip sisteme su girdiğinde, daha büyük küf sorunları ve hoş olmayan kokular oluşabilir. Sorun kötü görünüyorsa, klima servisi profesyonellerine bırakmak daha iyidir.


Demirdöküm Salon Tipi Klimalar


Taşınabilir klimalar, pencere ünitelerinin bir sonraki jenerasyonu olarak kabul edilir. Bu tip klima ünitesi odadan hava alır ve soğutur ve daha sonra tekrar odaya yönlendirir. Ünite daha sonra, bir pencereye monte edilmiş bir egzoz hortumu aracılığıyla içerideki sıcak havayı dışarı çıkarır. Pencere klima üniteleri gibi, taşınabilir klimalar da sadece bir odayı soğutmak için tasarlanmıştır. Demirdöküm salon tipi klima servisi kurulumu basit, taşınması kolay, çok yönlü ve uygun fiyatlı bir seçenektir.


Potansiyel salon tipi klima arıza nedenleri


Salon tipi klimalar odadan odaya taşınabilir olduklarından farklı büyüklüklerdeki odalarda aynı performansı gösteremezler. Aşırı çalışması kısa sürede performans düşüklüğüne neden olabilir. Bu tip klimalarda duvarlar ve ünite arasında yeterli boşluk bırakmanız çok önemlidir. Tıkalı veya kirli bir hava filtresi kullanıyorsanız, cihaz hava alımını azaltabilir ve bu da arızaya neden olabilir.


Demirdöküm Klima Tamir ve Bakım Fiyatları


Klima tamir ve bakım fiyatları sandığınız kadar yüksek değildir. Herhangi bir arıza olduğunda klimanızdan tamamen vazgeçmeniz gerekmez. Teknik servis uzmanlarımız eski veya yeni herhangi bir klima modelini onarabilir ve kısa sürede tekrar serin ve rahat hissetmenizi sağlayabilirler. Acil durum? Endişelenmeyin bize günde 24 saat ulaşılabilirsiniz. Demirdöküm klima arıza tamiri talebi ile bizimle iletişime geçtiğinizde, Demirdöküm split klima servisi, Demirdöküm salon tipi klima servisi teknisyenlerimiz klima cihazınız ve AC sisteminizi detaylı bir şekilde kontrol edeceklerdir. Değişimi gerektiğini düşündüğünüz klima, sadece soğutma sisteminizin küçük bir tamiri ile sonuçlanabilir.


Tüm Demirdöküm ısıtma ve soğutma cihazlarının tamiri ve bakımı için hizmet veriyoruz. Demirdöküm split klima servisi Demirdökom teknik servisi, Demirdöküm salon tipi klima servisi teknik elemanlarımızın yetkinliği ve deneyimleri ile büyüyoruz. Bizi tercih etmeniz için haklı sebeplerimiz var: 7/24 Çağrı Merkezi, aynı gün servis hizmeti, hızlı servis, güvenilir teknik ekip, orijinal yedek parça, 1 yıl servis garantisi ve %100 müşteri memnuniyeti!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin