ECA Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


ECA Klima Teknik Servis


ECA Klima Arıza Kayıt

Gümüşhane Kahramanmaraş Kastamonu Mardin


Elginkan Topluluğu'na ait ECA markasının temelleri, 1950 yılında Ankara Ekrem Elginkan Mühendislik Ofisi ile atıldı. Merkezi ısıtma tesisatı, şehir içi içme suyu projeleri, baraj, demiryolu, yol, inşaat ve taahhüt işleri ile büyük deneyim kazandı. 'Ekrem, Cahit ve Ahmet Elginkan Ortaklığı' ile yoluna devam eden aile şirketi, 1957 yılında "ECA Presdöküm Sanayi Ltd. Şti." adıyla sıhhi tesisat malzemesi üretimine başladı.


ECA armatür, vana, seramik sağlık gereçleri, gazlı ve elektrikli su ısıtıcıları, pik döküm ürünleri, kalıplar, merkezi ve bireysel ısıtıcılar ve soğutucular dâhil pek çok ürün geliştirdi. Sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimi ile dikkat çeken ECA, pek çok kez Süper Marka Ödülü'nün sahibi oldu. ECA, halen SEREL, ARSEL, EMAS, ODÖKSAN, ELBA, AR, YAK ve SPİL SEREL markalarıyla birlikte Elginkan Grubu içerisinde en prestijli konumunu sürdürüyor.


ECA Klima Modelleri için Uzman ECA Klima Servisi


Duvar tipi split klimalar: Spylos ve Niabe serisi split klima modelleri, bireysel kullanıma yönelik, hafif ve kullanışlı. FULL inverter kompresör kullanılan klima modeli, A++ verimlilik ile kullanıcı dostu bir performans sergiliyor.


Split klima problemleri ve çözümleri: En ileri sıtma ve soğutma teknolojisi bile zaman zaman arıza sorunları çıkarabilir; klima soğutucu suyu sızıntısı, gürültülü çalışma gibi şikâyetler olabilir. Öncelikle elektrik bağlantıları, kumanda gibi kontroller yapılmalıdır. Diğer durumda, ECA split klima servisi, önleyici klima arıza tespiti ve uygun klima bakımı, klima sistemlerinizin sorunsuzca çalışmasına yardımcı olabilir.


Salon tipi klimalar: Hafif ticari kullanıma yönelik klima tipi 48000BTU/h kapasiteye sahip, full inverter kompresör kullanılan modelde A enerji sınıfına dâhil.


Salon tipi klima problemleri ve çözümleri: Bir oda, dükkân veya ofis bölümünü serinletmek için ideal olan salon tipi klimalarda olağan olmayan sesler yaygın olarak görülebilir. Bu sorunun muhtemel nedeni; kir ve tozdan kaynaklanan aşınmış kayışlar veya tahrip olan rulmanlar nedeniyle hasar gören fan motorlarıdır. Klima ile ilgili sorun gürültü ise daha fazla zarar gelmesini önlemek için klimanızı kapatıp, bir ECA salon tipi klima servisi uzmanına danışmak en iyisidir.


Kaset tipi klimalar: 18000/24000/36000/48000 BTU/h gücünde versiyonlara sahip ticari kullanıma hitap eden klima tipi A enerji sınıfına ait ve full inverter teknolojisi ile üretiliyor.


Kaset tipi klima, ünitelerini barındıracak yerin olduğu asma veya yüzer tavanlarda etkilidir. Kondenser binanın dışında bulunduğundan, tavan kaset tipi klima ünitesi son derece sessizdir. Çoğunlukla problemler; termostatlar, değişken hızlı fanlar, fotokatalitik arıtma filtreleri gibi bileşenlerden çıkar. Olası arızalar için ECA klima teknik servisi uzmanlığı gereklidir.


ECA Klima Periyodik Bakımı Neden Önemlidir?


Klimanın filtreleri, bobinleri, kondansatörü ve fan kanatları, cihazın yıllar boyunca etkin ve verimli çalışması için düzenli bakım gerektirir. Gerekli bakımın göz ardı edilmesi, klima verimliliğini düşürürken, enerji kullanımını ise düzenli olarak artırır. Düzenli aralıklarla yapılması gereken ECA klima servisi bakımı ile eğitimli teknisyenler her türlü klima tipini profesyonel olarak değerlendirir ve kontrol eder. Kapsamlı klima bakım hizmeti, kullanıcılarına sistemlerini yıl boyu güvenilir bir şekilde değerlendirme olanağı sunar.


Klima tamiri ve bakımı teknik uzmanlık gerektirir. ECA klima özel servisi, klima sisteminizi detaylı olarak değerlendirecek ve gerektiğinde sisteminizin en iyi performansta çalışmasını sağlamak için deneyimli teknik personele sahiptir. Tüm klima tamiri ve bakımı uzmanlarımız, en küçük sorunların nasıl teşhis edileceğini ve durum kötüleşmeden nasıl giderileceği konusunda yeteneklidir. Ayrıca, maliyetlerin asgari düzeyde tutulmasını sağlamak için sisteminizi maksimum verimlilikte tutarlar.


Tüm ısıtma ve soğutma sorunlarınız için 7/24 arayabilirsiniz. Klima arıza tamiri veya klima bakımınızı, rutininize uygun zaman dilimi içinde programlayabiliriz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin