Protherm Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Protherm Klima Teknik Servis


Protherm Klima Arıza Kayıt

Ardahan Giresun Konya Muğla


1991 yılında kurulan Protherm markası Prag merkezlidir. Marka günümüzde tüm dünyaya sunduğu ürünler ile biliniyor. Isıtma ve soğutma işleminde kaliteli ve ideal çözümleri sunan Protherm klimalar yüksek verimliliğe de sahiptir. Ekonomik çözümlerin yer aldığı markada gerçekleşebilecek olan arıza çözümlerin de ise Protherm klima servisi hizmetinden destek alınması gerekir.


Protherm Klima Arızaları Neden Oluşur?


Klimalar mevsimsel dönüşümlere göre belli zamanlarda ısıtma ya da soğutma özelliğini sunan özel ürünlerdir. Klimaların kullanımında ideal performansa sahip olabilmek için periyodik bakımlarının gerçekleştirilmesi gerekir. Periyodik bakım hizmetinin yapılması arızalanmalar yaşanmadan önlemin alınmasını sağlayarak aşınan parçalarında da değişimini öngörür. Bu sayede ürün performansınızda süreklilik görülürken arızalar ile karşılaşma riskinizde minimum düzeye iner.


Protherm markasına sahip ürünler içinde farklı klima model seçimleri yer alıyor. Salon tipi klimaya sahip olan modellerde soğutma ya da ısıtmada yaşanabilecek olan sorunların yanı sıra üründe mekanik arızalarda görülebilir. Protherm salon tipi klima servisi hizmetinden destek alarak salon tipi klimanızda yaşanan arızanın çözümünde profesyonel destek alabilirsiniz.


Markanın sahip olduğu model tercihleri arasında bulunan split klima tercihinde gerçekleşen mekanik arızaların çözümünde ya da periyodik bakım hizmetinde de Protherm split klima servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz.


Protherm Klima Arızalarında Teknik Servis Neden Seçilir?


Protherm klima teknik servisi hizmetini alarak konusunda uzman olan kişilerden destek almanın avantajını elde edebilirsiniz. Teknik destek hizmetlerinde marka ürünleri ile ilgili bilgi ve deneyime sahip olan teknikerlerden yardım almanın yanı sıra ürünlerdeki yedek parça değişimlerinde de orijinal tercihlere yer açılması son derece önemlidir. Protherm klima özel servisi hizmetinden yararlanarak uzman teknikerlerden kaliteli hizmeti alabilmek için teknik servis ekipleriyle irtibata geçebilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin