Sharp Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Sharp Klima Teknik Servis


Sharp Klima Arıza Kayıt

Kastamonu Mersin Samsun Yalova


Elektronik alanında sunduğu benzersiz çözümleri ve gelişmiş ürünleri ile dünya üzerinde tanınmış bir şirket olan Sharp Elektronics, ev ve işyerleri için ürettiği ürünlerle, insanlara fayda sağlıyor. Sharp ürünleri arasında yer alan klimalar, her türlü ortamda konforlu ve keyifli bir kullanım imkânı sağlarken, ortam kullanıcılarının verimliliğini artırıyor. Sharp klima servisi hizmeti, ısınma soğutma gereksinimini karşılayan Sharp klima ürünlerinin montaj bakım ve onarım işlemlerini kapsıyor.


Hangi Klima Türleri Sharp Klima Özel Servisi Kapsamında Yer Alır


Kapalı mekânların ısınma ve soğutma gereksinimlerini karşılayan klimalar, mekân ebatlarına ve özelliklerine göre değişen donanımlarda üretilirler. Her mekânın büyüklüğü, yalıtımı, kullanım amacı farklılık göstereceğinden, klimaların mekâna uygun kullanılması verimliliği artırarak enerji tasarrufu sağlar. Sharp klima özel servisi, her mekâna özel üretilen klimaların bakım, onarım ve montaj işlemlerini yerine getirir.


Özellikle işyerleri ve ofisler gibi geniş alanların ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak üretilen Sharp salon tipi klimalarda yoğun kullanımlar neticesinde bir takım arızalar meydana gelebilir. Bu arızaların giderilmesi için sunulan Sharp salon tipi klima servisi hizmeti, klimaların onarımını hızlı bir şekilde gerçekleştirerek mekân kullanıcılarının konforlarını kaybetmeden çalışmalarını sağlamaktadır.


Evsel kullanımlarda ve daha küçük mekânlarda split klimalar kullanılır. Bu klimalar bir dış ve bir iç üniteden oluşur. Split klima modellerinin iç ve dış ünite problemlerinin çözümü için Sharp split klima servisi hizmeti verilmektedir.


Tek dış ünite ile birden fazla iç üniteyi kontrol eden merkezi klima sistemleri, çoklu konut ve ticari alanlardaki gereksinimi karşılamak için dizayn edilmiştir. Bu klimaların iç ve dış üniteleri ile ilgili arızaların giderilmesi Sharp merkezi sistem servisi hizmeti kapsamında ele alınmaktadır.


Sharp Teknik Servisi Hizmetleri Nelerdir


Tüm Sharp klima modellerinden yeterli verimin alınması ve cihazların uzun süre dayanıklılığını koruması amacıyla, düzenli bakımlarının yapılması gereklidir. Sharp klima teknik servisi hizmetleri, tüm Sharp klima modellerinin düzenli bakımlarının yapılması, arıza durumlarında onarımlarının yapılması ve parça değişimlerinin yapılması ile ilgili çözümler sunmaktadır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin