Beko Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Beko Klima Teknik Servis


Beko Klima Arıza Kayıt

Batman Bingöl Denizli Yalova


Ünlü beyaz eşya markaları arasında yer alan Beko, salon tipi klima, split klima, VRF/VRF klima, merkezi sistem klima ve daha pek çok farklı klima modeliyle de ilgi görmektedir. Fakat klimalar da diğer bütün elektronik cihazlar gibi zaman içerisinde arıza yapabilmektedir. Arıza meydana geldiği zaman ise Beko klima servisi hizmeti sunan firmalardan destek alınması gerekmektedir.


Beko Klimalar Neden Arıza Yapar?


Beko salon tipi klima servisi hizmeti de sunan bu firmalar çeşitli sebeplerden dolayı arızalanan klimalarınızı ilk günkü gibi kullanabilmenizi sağlar. Klimalar bakımsızlıktan, elektrik akımı sorunlarından ve fiziksel darbe gibi sorunlardan dolayı arıza yapabilmektedir. Her ne sebeple olursa olsun arıza ortaya çıktığı zaman klimalarınızı kullanmaya devam etmemeli ve vakit kaybetmeden Beko klima teknik servisi hizmetlerinden yararlanmalısınız.


Beko klima özel servisi hizmeti sunan firmalar Beko VRF/VRV klima servisi ve Beko split klima servisi ile birlikte Beko merkezi sistem servisi hizmetleri de sunmaktadır. Klima tamiri, onarımı ve bakımı konusunda profesyonel hizmet sunan firmaları seçtiğiniz zaman dünyada en çok kullanılan klima markalarına ait orijinal yedek parçalardan ve aksesuarlarından da yararlanabilirsiniz.


Profesyonel Beko Klima Teknik Servisi Hizmetleri


Güvenilir olan firmalar zengin yedek parça ve aksesuar tedariği konusunda destek alabileceğiniz firmalardır. Beko klima özel servisi hizmetlerini alacağınız firmalar aynı zamanda tarafınıza uygulanacak işlemler ve arızalar ile ilgili de detaylı bir şekilde bilgi vermektedir. Böylelikle daha sonra ortaya çıkabilecek sürpriz sonuçların önüne geçilebilmektedir.


Klimalarınızı daha güvenilir ve işlevsel bir şekilde kullanmak istiyorsanız, sadece arıza yaptığı zaman değil aynı zamanda periyodik bakım ihtiyacı hissettiği dönemlerde de Beko klima teknik servislerine götürmeli veya yerinde bakım hizmetlerinden yararlanmalısınız.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin