Auer Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Auer Klima Teknik Servis


Auer Klima Arıza Kayıt

Bolu Hakkari Kars Niğde


Auer klimalar arasında salon sipi, split, VRF/VRV ve merkezi sistem klima gibi pek çok farklı model klima bulunuyor. Bu klimalar ortamdaki havanın soğutulması veya ısıtılması için tercih ediliyor. Fakat tüm markalarda karşılaşabileceğiniz gibi Auer klimalarda da arızalar meydana gelebiliyor. Klimalarda arıza oluştuğu zaman vakit kaybedilmeden Auer klima servisi hizmeti sunan firmalardan destek alınması gerekiyor.


Auer Salon Tipi ve VRF/VRF Klima Servisi


Auer salon tipi klima servisi ve Auer VRF/VRV klima servisi hizmeti de sunan bu tür firmalar farklı sebeplerden dolayı arızalanan klimalarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde onarabiliyorlar. Klimalar elektrik akımı sorunları, fiziksel darbeler ve bakımsızlıktan dolayı arıza yapabiliyor. Özellikle dönemsel olarak bakımı yapılmayan klimalar bir süre sonra arızaya yol açabiliyor.


Arızalı olan ürünlerin kullanımı ise tavsiye edilmemektedir. Arızalı bir şekilde klimaları kullanmaya devam ettiğiniz zaman ürünlere kalıcı hasar verebilirsiniz. Bu sebeple, Auer split klima servisi ve Auer merkezi sistem servisi hizmeti sunan güvenilir firmalara başvurmalısınız.


Auer Klima Servisi Firmaları Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Firma seçiminizi yaparken sadece bütçenizi göz önünde bulundurmanız yeterli olmayacaktır. Bütçenize uygun firmaların kaliteli hizmet sunmasına ve müşterileri tarafından olumlu geri dönüş almış olmasına da dikkat etmelisiniz. Auer klima teknik servisi firmalarının kullanacakları yedek parçaların da kaliteli olmasına ve ikinci el olmamasına özen göstermelisiniz.


Auer klima özel servisi firmalarından destek almadan önce tarafınızdan onay alınmadan herhangi bir işlem yapılmaması gerektiğini de teyit ettirmelisiniz. Aksi takdirde firmalar sizden onay almadan onarım çalışmalarını yaparak sizlere sürpriz faturalar çıkartabilirler. Auer klimalarınızı ilk günkü gibi kullanmak istiyorsanız özel teknik servis firmalarından klima bakımı için de teknik destek alabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin