Viessmann Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Viessmann Klima Teknik Servis


Viessmann Klima Arıza Kayıt

Bayburt Denizli Kahramanmaraş Şanlıurfa


İklimlendirme sistemlerinde arızalarla karşılaşmamak için doğru marka ve doğru servisin seçilmesi gerekiyor. Akla gelen ilk isimlerden birisi olan Viessmann Klima Servisi, her konuda tüketicinin güvenini kazanmış bir teknik servis.


Klima Arızaları Nelerdir?


İç Üniteden Su Sızıntısı: iç ünite dengeli monte edilmediğinde, drenaj hortumu uygun şekilde çekilmemişse, drenaj hortumu tıkanmış ya da kırılmışsa ve tıkanan toz filtresinin hava akışını engellediği durumlarda klimanın iç ünitesi su damlatabilir. Özellikle salon tipi klimalarda bu tür arızaların oluşması can sıkıcı olabiliyor. Viessmann Salon Tipi Klima Servisi, su sızıntısı sorununun kısa sürede çözülmesini sağlar.


Klimanın Düzensiz Çalışıp Durması: oda sıcaklığını ölçen sensör arızalı ise, cihazın bulunduğu mekanın havalandırması yetersiz kalıyorsa ya da uygun olmayan bir klima tercih edilmiş ise klima düzensiz çalışır. Bu gibi durumlarda Viessmann Merkezi Sistem Servisi, aranmalıdır.


Klimanın Isıtma-Soğutma Yapmaması: bobin, vana ya da iç ünitede oluşmuş herhangi bir arıza ve kablo bağlantılarının yanlış yapıldığı durumlarda klima doğru ısıtma-soğutma yapmayabilir. Bu tür arızalar özellikle split klima kullananlar için ciddi bir sorundur. Viessmann Split Klima Servisi, arıza onarımını yerinde yaparak tüketicilere zaman kazandırıyor.


Klima Bakımı Neden Önemli?


Klimaların verimli çalışabilmesi için ve uzun zaman kullanılabilmesi için bakım yapılması gerekiyor. Özellikle de değişken soğutma ihtiyacı olan binalarda kullanılan Vrf/Vrv türü klimalara düzenli aralıklarla bakım yapılmalıdır. Klima türü ve markası farklı olsa bile Viessmann Vrf/Vrv Klima Servisi, klimaların bakım ve onarımlarını gerçekleştire biliyor.


Neden Viessmann Klima Teknik Servisi Tercih Edilmelidir?


Klima ile ilgili sorunların giderilmesinde seçilecek olan servisin uzman bir ekipten oluşması çok önemlidir. Viessmann Klima Teknik Servisi, arızaların kısa zamanda ve tekrarlanmaksızın onarılması için başvurulması gereken uzman bir teknik servis. Arıza tespitini ve onarımını kısa sürede gerçekleştiren Viessmann Klima Özel Servisi, %100 müşteri memnuniyeti hedeflemektedir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin