Mitsubishi Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Mitsubishi Klima Teknik Servis


Mitsubishi Klima Arıza Kayıt

Ağrı Bilecik Kars Kilis


Mitsubishi, 90 ülke ve bölgede ofisleri ve yan kuruluşları ile birlikte iş geliştiren, yaklaşık 1.400 grup şirketten oluşan global bir marka. 1954 yılında kurulan Mitsubishi şirketinin günümüzde hemen her sektörde faaliyet gösteren şirketleri mevcut. Birçok teknoloji ürünü geliştiren markanın kullanıcıları, Mitsubishi klimalar ile 1980 yıllarında tanıştı. Giderek klima teknolojisini yükselten marka hem satış yönetimi hem de etkili Mitsubishi klima servisi ağı ile milyonlarca memnun tüketiciye ulaştı.


Mitsubishi Klima Çeşitleri ve Genel Klima Özellikleri


En yaygın iki tip klima, oda klimaları ve merkezi klimalardır. İki tip sistem arasında kanalsız, mini split klimalar yer alır. Her bir sistemin teknik özellikleri farklıdır. (Detaylı bilgilendirme için Mitsubishi merkezi sistem klima servisi veya Mitsubishi split klima servisi teknik uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.) Bununla birlikte tüm modern Mitsubishi klimalar ortak özellikler taşır.


Sessiz çalışma: Mitsubishi klima üniteleri genel olarak sessiz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. İç ünitelerde, standart cihazlarda kullanılan yüksek hızlı fanlardan daha sessiz çalışan düşük hızlı fanlar bulunur.


Ekstra filtreleme: Mitsubishi klima sistemlerinin çoğunda daha temiz hava için geliştirilmiş iki ayrı filtre kullanılır. Bu gelişmiş filtreleme teknolojisi hava kalitesini yükseltir.


Verimlilik: Mitsubishi kanalsız klima sistemlerin çoğu Energy Star sertifikası taşır. Daha az elektrik kullanımı, enerji maliyetlerini düşürür.


Gelişmiş uzaktan kumanda: Sıcaklık, fan hızı, programlanabilir zamanlayıcısı ve diğer fonksiyonlar üzerinde gelişmiş kontrol sunar.


İnvertör teknolojisi: Mitsubishi, inverter teknolojili klimalar üreten nadir markalardan biridir. Sıfır altı sıcaklıklarda etkin ve verimli bir şekilde çalışırlar ve çoğu iklimlerde yıl boyunca kullanılabilir.


VRV ve VRF Klima sistemleri arasındaki fark nedir?


VRV, Değişken Soğutucu Akışkan Hacmi, VRF, Değişken Soğutucu Akışkan Akışı açılımları olan klima teknolojileridir. Temelde iki sistem aynıdır, VRV terimi, Daikin tarafından telif hakkı ile korunmakta olduğundan Fujitsu tarafından yapılan benzer bir sistem bir VRF'dir. Mitsubishi tarafından da kullanılan VRF klima sistemleri hafif dış ünitesi, montaj kolaylığı, binaların otomasyon sistemine uygunluğu, verimli ve çevre dostu olması nedeniyle kurumsal işletmelerin iklimlendirme çözümleri için tercih edilir. Bu tercihi yapmışsanız, uzun yıllar memnuniyetle kullanabilirsiniz, potansiyel sorunlar için Mitsubishi VRV/VRF klima servisi ile iletişime geçebilirsiniz.


Mitsubishi Klimalar Neden Arızalanır?


İç ve dış parçaların korozyona maruz kalması, aşınması, voltaj dalgalanmaları gibi birçok neden klimanızda arıza sinyalleri verebilir. Bununla birlikte klimalardaki sorunların çözümü uzman bir Mitsubishi klima teknik servisi ile kolaylıkla giderilebilir.


Klimalar, buzdolabınızla aynı çalışma prensiplerini ve temel bileşenlerini kullanır. Teknik olarak klima, evinizi evaporatör adı verilen soğuk bir kapalı bobin ile soğutur. Sıcak bir dış bobin olan kondansatör, toplanan ısıyı dışarıda bırakır. Evaporatör ve kondenseter bobinleri alüminyum kanatlarla çevrili serpantin borulardır. Kompresör adı verilen bir pompa, evaporatör ve kondenser arasında bir ısı transfer sıvısını (veya soğutucu akışkan) hareket ettirir. Pompa, soğutucuyu boru devresi boyunca zorlar, sıvı soğutucu akışkan, iç mekân buharlaştırıcı bobinde buharlaşarak iç ortam havasından ısı çeker ve evinizi soğutur.


En İyi Mitsubishi Klima Servisi


Ev ya da işyeri olsun klima sistemi bozulduğunda, herkesi rahatsız eden acil bir durum olur. Amaç klimayı olabildiğince çabuk onarmak ve normal çalışmasını sağlamaktır. Bununla birlikte hız kadar güvenli tamir ve bakım yapılması da önemlidir. Mitsubishi klima özel servisi teknik ekibimiz acil klima tamiri veya klima bakımı ihtiyaçlarınız için deneyimli ve tam donanımlıdır. Mitsubishi salon tipi klima servisi, Mitsubishi VRV/VRF klima servisi, Mitsubishi split klima servisi, Mitsubishi merkezi sistem klima servisi birimlerimiz ile dev bir kadroya sahibiz. Her tip Mitsubishi klima sistemi ve modeli için bize güvenebilirsiniz!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin