Hotpoint Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Hotpoint Klima Teknik Servis


Hotpoint Klima Arıza Kayıt

Ankara Bolu Gaziantep İstanbul


Hotpoint, beyaz eşya sektörüne ilk elektrikli ütü ile giren, sonraki yıllarda ilk fırınlar, çamaşır makineleri, elektrikli süpürgeler, buzdolapları ve klimalar ile ürün çeşitliliğini geliştiren popüler bir markadır. Kaliteli Hotpoint klima teknik servisi, düşük fiyat politikası, pratik kullanım ve işlevsel tasarımlar, Hotpoint klimalar için tercih nedenleridir. Hotpoint klima modelleri; split klimalar, yüksek duvar üniteleri, kaset klimalar, gizli kanallı tavan klimaları, taşınabilir klimalar kategorilerine ayrılır.


Hangi Hotpoint Klima Sistemi Sizin için Daha İyi?


Hotpoint klima seçiminiz, kanallı sistemler (merkezi sistem klim), bölünmüş kanallı sistemler (split klimalar) ya da salon tipi klimalar olabilir. Yeni bir klimanın ne kadar güç tüketeceği, enerji maliyeti, iç ve dış ünitelerin duvardaki konumu ve evinizin düzeni gibi birçok fonksiyonu bir arada düşünmeniz gerekir. Karar vermekte zorlandığınızda teknik konularda uzman olan Hotpoint klima servisi ekibimizden destek alabilirsiniz.


Hotpoint Split Klima: Bölünmüş bir sistemdir, sistemin bir kısmı (yoğunlaştırıcı) evin dışında, ana ünite ise iç duvara sabitlenmiş veya bir zemin tipi ünite olarak bulunur. Split klimaların soğutma kapasitesi, bulunduğu odaya veya bölgeye sınırlanabilir. Eğer güçlü bir sistem seçtiyseniz ve çok az iç duvar varsa, bu o kadar da sorun olmayabilir. Hotpoint split klima servisi bu konuda size daha detaylı bilgi verebilir.


Merkezi sistem (kanallı) klimalar: Split klimalardan farklı olarak soğutulan hava, gizli bir kanal sistemi vasıtasıyla bina içindeki birçok odaya veya bölgeye yönlendirilir. Sadece havalandırma ızgaraları görülebilir. Mekânınızın her bölgesi eşit sıcaklık için ayarlanabilir. Merkezi sistem klimanın dezavantajı ise split klima fiyatları ile arasında ciddi bir fark olmasıdır.


Ortak Hotpoint Klima Tamir ve Bakım İhtiyaçları


- Klima Termostat sorunları: Çoğu zaman çalışmayan bir klimanın arıza sebebi, bozuk termostattır. Çok ciddi bir maliyeti yoktur ve Hotpoint klima servisi teknisyenlerinin birkaç dakika içinde değişimini yapabileceği bir iştir.
- Drenaj: Klimanız içerisindeki soğutucu sıvı ve sıcak havanın birleşimi, yoğuşma suyunun birikmesine neden olduğundan, bu fazla suyun bir şekilde tahliye edilmesi gerekir. Drenaj sorunları genelde Hotpoint klima servisi rutin bakımı ile kontrol altına alınır.
- Soğutucu akışkan kaçakları: En ciddi Hotpoint klima teknik servisi onarımlarından biridir, klima ünitenizde soğutucu akışkan kaçak yaptığı zaman, sızıntı kompresörü dondurmaya başlar, bu da aşırı ısınmaya neden olur ve ünite kendi kendine kapanmazsa, daha büyük maliyetler ortaya çıkabilir.
- Filtre Değişiklikleri: Klimaların herhangi bir zamanda çalışmamasının tipik sebeplerinden biri, filtrelerin değiştirilmesi de dâhil olmak üzere düzenli klima bakımı yapılmamasıdır. Klima filtreniz tıkalı veya kirliyse, klimanız aynı sıcaklığı elde etmek için daha fazla çalışacak ve yeterince soğutmayacaktır.


En İyi Hotpoint Klima Tamiri Hizmetleri


Hotpoint klimalar, ülkenin hemen her noktasında kullanıcısı olan cihazlardır ve bu klimaları satın alanlar için çok yakınında bir Hotpoint klima servisi bulabileceğinin rahatlığı vardır. Bu nedenle Hotpoint klima servisi, Hotpoint split klima servisi, Hotpoint klima teknik servisi, Hotpoint klima özel servisi için ne kadar uzakta olduğunuzun bir önemi yoktur. 7/24 arayabilirsiniz ve istediğiniz gün ve saat için klima tamir ve bakım planlaması yapabilirsiniz.


Tüm ısıtma, soğutma ve iklimlendirme ihtiyaçlarınız için mevcut uzman hizmetleri sağlayabiliriz. Sadece serin, rahat bir ev değil, aynı zamanda güvenli, steril bir ev ortamı yaratmaya yardımcı olabiliriz. Hem konut hem de ticari klima sistemlerinde 25 yılı aşkın deneyime sahibiz. Donanımlı, yetenekli teknisyenlerimiz tarafından desteklenen kaliteli müşteri hizmetlerine inanıyoruz. En iyi Hotpoint klima tamiri hizmet kalitesini alacağınızdan emin olabilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin