Amana Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Amana Klima Teknik Servis


Amana Klima Arıza Kayıt

Bingöl Bolu Kırıkkale Yozgat


Havanın ısıtılması veya soğutulması için ev ve işyerlerinde kullanılan klimalar, hassas yapıya sahip olan elektronik eşyalar arasında yer almaktadır. Bu sebeple, klimalar bazı durumlarda arıza yapabilmektedir. Amana markalı klimalar da klima ihtiyacı olan kişilerin en sık tercih ettiği klima modelleri arasında yer almaktadır. Ancak ünlü markanın klimaları da diğer tüm ünlü markalarda olduğu gibi zaman zaman arıza yapabilmektedir. Bu tür durumlar ile karşılaştığınız zaman Amana klima servisi hizmetlerinden yararlanmanız gerekmektedir.


Amana Klimalar Neden Arızalanır?


Amana split klima servisi hizmeti de sunabilen bu firmalara farklı sebeplerden dolayı arızalanan klimalarınız için başvurabilirsiniz. Klimalar genellikle elektrik akımındaki sorunlardan ve kullanıma bağlı olarak ortaya çıkabilen sorunlardan arızalanmaktadır. Aynı zamanda düzenli bakımı yapılmayan ve fiziksel darbe alan klimalarda da farklı arızalar oluşmaktadır.


Periyodik bakım klimaların arıza yapmaması için son derece önemlidir. Bu sebeple, Amana klima teknik servisi hizmeti sunan firmalardan periyodik bakım hizmeti de almanız gerekmektedir. Firmalar arasından seçim yapacağınız zaman müşterilerinden olumlu geri dönüşler alan ve güven veren firmaları tercih etmelisiniz.


Teknik Servis Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekmektedir?


Güvenilir olmayan firmaları seçtiğiniz zaman arızalar kendisini kısa süre içerisinde tekrar edecektir. Ayrıca yedek parça gereken durumlarda bu tür firmalar ikinci el ya da kalitesiz şekilde üretilmiş olan yedek parçaları kullanacaktır. Bu tür dorunlar ile karşılaşmak istemiyorsanız firma seçiminizi acele etmeden dikkatli bir şekilde yapmalısınız.


Firmaların uygulanacak işlemler ile ilgili tarafınıza bilgi vermesi de dikkat etmeniz gereken önemli detaylar arasında yer almaktadır. Sizin onayınız olmadan uygulanacak olan işlemler cihazınıza zarar verebileceği gibi aynı zamanda bütçenize de zarar verebilmektedir. Amana klima özel servisi hizmetleriyle klimalarınızı ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin