Regal Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Regal Klima Teknik Servis


Regal Klima Arıza Kayıt

Batman Çanakkale Gümüşhane Kırıkkale


Regal klima cihazınızın ve genel olarak tüm klimaların düzgün çalışmaması, sıcak ve nemli bir ev ve orada yaşayan herkes için sağlık riski anlamına gelir. Ancak, bir Regal klima servisi teknisyeni ile soğutmama, tuhaf sesler, kokular ve su sızıntıları dâhil, klima verimini en üst düzeye çıkarabilecek bir klima tamir ve bakımı programı için her zaman arayabilirsiniz.


Tipik Split Klima Arıza Belirtileri Nelerdir? Regal Split Klima Neden Arıza Yapar?


Merkezi klima sistemleri, teknolojinin insanlığa sunduğu modern bir mucizedir, ancak aynı zamanda bakım gerektiren karmaşık bir yapıya sahiptir. Klima arızaları için pek çok neden olabilir. Klimanızın düzgün şekilde çalışmadığına dair bu belirtiler size bir ön fikir verebilir:


Klima içinden gelen gürültü: Klimalar çok hareketli parçaları olan karmaşık makinelerdir, bu yüzden hepsi en azından biraz ses çıkarır, ancak sesler garipse harekete geçmek ve bir Regal split klima servisi programlamak sizi olası daha büyük sorunlardan kurtarabilir.


Zayıf veya sıcak hava akışı: Split klima, en basit çalışma prensibi ile ılık havayı içerden alarak, evinizin dışına aktararak ve ardından bir alana soğuk hava üfleyerek çalışır. Havalandırma deliğinizden hava akışını kontrol edebilirsiniz. Sıcak hava esiyorsa, bu, klima kompresörüyle ilgili bir sorundur veya klima gazının düşük olduğuna dair bir işaret olabilir. Hava akışı zayıfsa, geri dönüş havalandırma deliğinde veya hava kanalında kirli bir hava filtresinden, donmuş bir evaporatör bobininden, hava kanalından veya fanınızla ilgili bir sorundan kaynaklanabilir.


Klima çevresinde nem: Klima sisteminizin çevresinde herhangi bir sızıntı veya nemlenme görürseniz, Regal split klima servisi ile çözmeniz gereken bir sorun vardır. Bazı durumlarda, ciddi değildir. Klima ünitenizin yakınında su birikiyorsa veya damlıyorsa, klimanız hala çalışıyor olabilir, ancak bu, yoğuşma için tahliye borusunun tıkanmış olması ihtimaldir.


Klima içinden gelen ağır koku: Kötü kokular, merkezi sistem klimanızdaki kablo yalıtımının hasar gördüğünün bir işareti olabilir. Havadan çekilen nemin uygun şekilde tahliye edilmesini önleyen bir tıkanmadan da kaynaklanabilir veya tahliye kanalda ve havalandırmada küften kaynaklanabilir. Klimanız çalışırken garip bir koku varsa, telaşlanmayın, klima tamiri ve bakımı profesyoneli sorunu kolayca çözebilir.


Regal Klima Bakımı Ne Zaman Yapılmalı?


Klima üniteniz evinizin önemli bir özelliğidir. Evinizin iç sıcaklığını düşürmenin yanı sıra, klima hava kalitesi ve nem seviyelerini düzenler. Arızalı bir termostat gibi sorunlardan bazıları klimanız için ciddi bir hasar ve maliyet olmayabilir, diğer split klima arıza belirtileri ise büyük bir klima arızasının ufukta olduğu konusunda uyarılar olabilir. Her iki durumda da, bir Regal klima tamir ve bakım servisi, olası sorunları ele alabilir ve daha pahalı tamir masraflarından kaçınmanıza yardımcı olabilir. Bir yıldan sonra yeni bir klima, cihazı standart verime getirmek için bakıma ihtiyaç duyar ve daha sonra verimi orijinal üretilen tasarım kadar yüksek tutmak için bakım yapılır. Bir kez klima bakımı yaptırdıktan sonra yıllık bakım sözleşmesi yaptırabilir, klimanızın her yıl bakımının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Bu ön bakım, yıl boyu sorunsuz bir klima performansı ve uzun yıllar cihazınızı verimli kullanmanın anahtarını sunar.


Daha fazla bilgi edinmek veya randevu almak için Regal klima bakım servisi, 7/24 hattımızdan bizi arayabilirsiniz. Tüm acil durumlar için hazır bir teknik ekip, adresinize yönlendirilecektir. Yapılacak tüm klima tamir ve bakım işleri ve orijinal parça değişimlerini 1 yıl süre ile garanti ediyoruz. Memnuniyetiniz, bizim bir numaralı önceliğimizdir. İşimizi kalite temeli üzerine inşa ettik ve bu kalite, onlarca yıllık deneyim, endüstri standardı ürünler, en üst düzey işçilik ve detaylara gösterilen dikkatin sonucudur.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin