Aura Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Aura Klima Teknik Servis


Aura Klima Arıza Kayıt

Adana Bingöl Kırıkkale Zonguldak


İhlas markası güvencesi ile üretilen Aura klimalar doğal serinliği evlerinize ve ofislerinize getiriyor. İklimlendirme alanında önemli yeniliklerin altına imza atan markanın İhlas garantisi altında hizmet verdiği Aura klima servisi, cihazın kurulum aşamasından bakım ve onarım aşamasına kadar müşterilerine garantili ve kaliteli hizmet sunuyor.


Aura Salon Tipi Klima Servisi Neden Tercih Edilmeli


Salon tipi klimalar geniş bir alanda iklimlendirme yapma teknolojisi ile donatılmış cihazlardır. Yaşam alanlarınızı soğuk su ve buz kütleleri ile serinletme özelliğine sahip olan Auro salon tipi klimaların arıza yapması pek mümkün değildir. Bu cihazların arıza yapması halinde mutlaka Aura klima teknik servisi tercih edilmelidir. Cihazın elektronik aksamı ve çalışma sistemi hakkında donanımlı profesyonel bir teknik ekiple hizmet veren servis sorunun kaynağını bularak cihazın en kısa sürede yeniden çalışmasını sağlar.


Aura Klima Modellerinde Hangi Arızalar Görülür


Auro vrf/vrv klima servisi, markanın farklı klima modellerinde görülen arızalar yanında vrf/vrv klima modellerinde ortaya çıkan arızaları da kolayca giderir. Servis elemanlarınca tespit edilen arızalar arasında; cihazın sesli çalışması, yeterli soğutmayı sağlamaması veya elektronik sistemde ortaya çıkan problemler yer alır. Klimaların özel bir elektronik aksamı vardır ve bu aksam ancak teknik bilgiye sahip elemanlarca tamir edilebilir.


Aura Merkezi Sistem Klimaların Tamiri Nasıl Yapılır


Auro klima modelleri merkezi olarak da kullanılabilir. Birden fazla ortamı serinletmek için kurulan merkezi klima sistemi, sisteme fazla yüklenilmesi nedeniyle sorun çıkarabilir. Böyle bir durumda sistemin eletrik bağlantısı kesilmeli ve Aura merkezi sistem servisi çağrılmalıdır. Neden Aura klima özel servisi tercih etmelisiniz? Öncelikle özel servis elemanları alanında uzman, teknik donanıma sahip kişilerden oluşur. Bu bilgi ve birikimi tecrübe ile birleştiren servis elemanları sorunun kaynağını bulma ve sorunu çözüme ulaştırma konusunda profesyoneldir. Bu nedenle klimanız ile ilgili yaşadığınız problemlerde Aura özel servisi tercih etmelisiniz.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin