Toshiba Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Toshiba Klima Teknik Servis


Toshiba Klima Arıza Kayıt

Adana Adıyaman Antalya Bayburt


Toshiba, enerji, sosyal altyapı, elektronik cihazlar ve dijital çözümler üreten dünyanın en iyi ve en kapsamlı üreticilerindendir. Ürün gruplarında yer alan klimalar ise, en kaliteli ve en enerji verimli cihazlar olarak kabul ediliyor. Toshiba klima servisi olarak tüm Toshiba marka klimaların tamiri ve bakımı için hizmet veriyor, tüketici memnuniyetini arttırmak için kaliteli hizmet anlayışımızla markaya büyük destek veriyoruz.


Toshiba Carrier Marka Klima Nasıl Doğdu?


1873 yılında Japonya hükümeti, telgraf cihazı geliştirmek üzere Hisashige Tanaka'yı görevlendirdi. Tanaka Seizo-sho 1875 yılında Tokyo'da bir fabrika (Tanaka Engineering Works) kurdu. Ayrı bir şekilde, 1878'de Ichisuke Fujioka, Japonya'nın ilk ark lambasını geliştirdi ve Hakunetsu-sha Co. Ltd.'yi kurdu. İki firma Japonya'da elektrikli ekipman geliştirilmesine öncülük etti ve 1939'da Tokyo Shibaura Electric Co. Ltd.) oluşturmak üzere birleşti. 1984 yılında "Toshiba" şirketin resmi adı olarak Tokyo Shibaura Denki'nin yerini aldı. 1999'da, Toshiba Corporation ile Carrier Corporation arasında, ortak bir girişim olarak Toshiba Carrier klima markası doğdu.


Toshiba Carrier Klima Modelleri ve Genel Klima Arıza Nedenleri


Toshiba, mağazalar ve ofisler için klimalar, binalar için çoklu sistemler, tesisler için klima cihazları, endüstriyel klimalar, ısı kaynaklı sistemler (soğutma ünitesi, paket klima, fan coil ünitesi), ısı pompası, sıcak su besleme sistemi, evsel klimalar gibi birçok ürün mozaiğine sahiptir.


Toshiba Split Klimalar: Konut kullanımı için Toshiba'nın geliştirdiği 'Tekli Bölünmüş' ve 'Multi-Split' sistemleri mevcut. Tekli Bölünmüş split klimalar; DC hibrit invertör teknolojisi ile ayarlanmış oda sıcaklığına hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlıyor. Sessiz çalışma, hava filtreleme ve saflaştırma, kendi kendini temizleme ve tek dokunuşlu ön ayarlar, birçok özellikten bazıları. Toshiba'nın Multi-Split sistemi ise klima sisteminin tek bir dış üniteden 5 birime kadar çıkmasını sağlayarak büyük yerleşim alanları için son derece esnek bir çözüm sunuyor. Her bir iç ünite gerektiğinde ve daha fazla verimlilik ve konfor için ayrı ayrı kontrol edilebilir.


Toshiba split klima arıza nedenleri: En ileri teknolojiyi kullanan Toshiba klimalarda nadiren sorun çıkabilir. Voltaj değişiklikleri, kondansatörün tozla kaplanması gibi dış faktörler klimanızda hasar yaratabilir. Sessiz çalışma özelliğinde veya ısı ayarını sabit tutmada bir problem yaşayabilirsiniz. Tüm bunlar ve diğer her şey için Toshiba split klima servisi ya da Toshiba klima teknik servisi ekibimize danışabilirsiniz.


Toshiba VRF/VRV Klimalar: En son teknolojiyi içeren büyük ölçekli klima sistemleri, tüm yüksek binaların ve diğer daha büyük komplekslerin karmaşık hava kontrolünü gerçekleştirir. Mini-SMMS-e, SMMS-e, SHRM-e kategorilerine ayırdığı üç tip VRF sistemi farklı klima gücü ihtiyaçlarına çözüm getirir.


Toshiba VRF/VRV klima arıza nedenleri: Büyük ölçekli bu tür sistemlerin zamanla korozyona bağlı arıza nedenleri olabilir. Fan, eşanjör gibi bileşenlerin değişimi gerekebilir. Teknik sorunlar ve bakım gerektiren tüm klima ihtiyaçlarınız için Toshiba VRF/VRV klima servisi veya Toshiba merkezi sistem servisi, ekibimize güvenebilirsiniz.


Toshiba Carrier Salon Tipi Klimalar: Hafif ticari ve ticari ortamlar için Toshiba Carrrier klimaları, kompakt bir gövdede yüksek enerji verimliliği ve performansı sunar. Tek bir oda veya bölümün soğutma ihtiyacını karşılayabilir. Farklı güç özelliklerine sahip türleri mevcut.


Toshiba salon tipi klima arıza nedenleri: Bireysel veya hafif ticari kullanıma yönelik salon tipi klimalar, merkezi klimalara göre eşit bir hava kalitesi sağlamam gibi dezavantajlarına rağmen daha ekonomik ve kurulumu kolaydır. Performans düşüklüğü soğutma suyu sıvısının azalması veya hava filtrelerinin temizlenme ihtiyacından kaynaklanabilir. Toshiba salon tipi klima servisi ekibi teknisyenleri için bu tür sorunların çözümü de kolaydır.


Klima sistemlerinde sadece klima teknisyenlerinin çözebileceği tehlikeli görevler vardır. Herhangi bir klima sistemi aksaklığında Toshiba klima özel servisi 7/24 çağrı merkezi ile size çok yakındır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin