Westinghouse Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Westinghouse Klima Teknik Servis


Westinghouse Klima Arıza Kayıt

Çanakkale Denizli Kayseri Şanlıurfa


Ortamda ısı değişimi için kullanılan klimalar sıcak ve soğuk havanın anında elde edilerek bulunduğu ortamın hava değişiminin gerçekleşmesini sağlarlar. Westinghouse markasına sahip olan klimanızda meydana gelen arıza durumumda ise marka konusunda deneyime sahip olan teknik servisten destek alarak hizmeti almanız önerilir.


Westinghouse klima servisi hizmetini alırken sadece arıza değil aynı zamanda bakım hizmetini de sunan firmalardan destek almanız uzun soluklu bir çözüm sunacaktır. Hangi markaya sahip olursa olsun tüm klimaların belli aralıklar ile bakıma ihtiyacı vardır. Bakıma yer verilemeyen klimalar ise sık sık arızalanır. Bu durumla karşılaşmamak için ise Westinghouse klima teknik servisi hizmetinden yardım almanız önerilir.


Westinghouse Klima Neden Arızalanır?


Westinghouse salon tipi klima servisi hizmeti klimanızın arızalanma durumunun yanı sıra bakımı için de başvurabileceğiniz bir adrestir. Klima arızaları farklı sebeplere bağlı olarak ortaya çıkabilir. Aynı zamanda düzenli bakıma yer açılmayan ürünlerde de sık sık arızalar ortaya çıkabilir.


Westinghouse Klima Bakımı Ne Zaman Yapılır?


Westinghouse split klima servisi hizmeti sadece arızalanmalarda hizmet sunan firma değil, aynı zamanda bakım hizmetini de sunan firmadır. Düzenli olarak gerçekleştirilecek olan bakım hizmeti ürününüzden edineceğiniz performansı artırırken aynı zamanda arızalanmaların da önüne geçen bir uygulamadır. Bir yıl içinde iki defa alınacak olan periyodik bakım işlemi sonrasında klimanızdan edinmek istediğiniz performansı elde edebilirsiniz.


Westinghouse Klima Servisi Nasıl Seçilir?


Westinghouse klima özel servisi seçiminde firmanın profesyonel ve deneyimli bir personele sahip olmasına özen vermeniz önerilir. Bunun yanı sıra sunulacak olan hizmetlerde değişim gerektiren parçalar için ise orijinal ürün tercihine yer açan firmalar kaliteli hizmeti sunan teknik servislerdir. Bu sebeple, orijinal yedek parça seçimine ve uzman personel seçimine yer veren firmalarda destek almanız tavsiye edilir.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin