Baxi Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Baxi Klima Teknik Servis


Baxi Klima Arıza Kayıt

Adana Bayburt Hakkari Şırnak


Dünyanın ileri teknolojisini kullanan, ödüllü ısıtma ve soğutma sistemlerine sahip Baxi klima markası için çalışmaktan gurur duyuyoruz. Baxi klima arıza tamiri ve bakımı uzmanlık alanımızdır. Baxi klima servisi olarak cihazlarınıza profesyonel bir tamir ve bakım hizmeti sunmak için hizmet verebilecek ülke çapında yaygın bir teknik servis ağımız mevcuttur.


En Sık Görülen Baxi Klima Problemleri Nelerdir?


Gürültülü çalışan klima: Eskiyen klima modellerinde olabilecek bir sorundur. Tıkırdama, tıslama, vızıldama benzeri sesler fark ediyorsanız, klima sisteminizde ciddi bir arıza olabileceğinden hemen klima modelinize göre uzmanlaşmış, Baxi split klima servisi, Baxi salon tipi klima servisi, Baxi merkezi sistem klima servisi ve Baxi VRV/VRF klima servisi desteği almanız en iyisidir.


Klima performans düşüklüğü: Klima üniteniz evinizi gerektiği gibi yeterli soğutmuyorsa, sistemdeki hava akışını engelleyen herhangi bir şey olup olmadığı kontrol edilmelidir. Klima filtreleri en potansiyel neden olabilir. Baxi klima teknik servisi teknik ekibi, sorunun tespit ve giderilmesi için yardımcı olabilir.


Baxi Klima Bakımı Neden Yaptırılmalı?


Aynı klima modeli, kurulum yerine ve çevresel şartlara göre farklı zamanlarda sorun çıkartabilir. Klimanızı kullanırken klima bakımı yaptırmak bir zorunluluk değil, ancak Baxi klima servisi aramak için cihazınızın bozulmasını beklememelisiniz. Düzenli olarak klima bakımı yaptırmak -ki yıllık bakım önerilir- hem klimanızdan maximum verim almanızı hem de arıza yapma ihtimalini ortadan kaldırır.


Baxi klima servisi tamir ve bakım planı, klimanızın ömrünü uzatmaya yardımcı olmak için sürekli bakım ve destek sağlar. Baxi salon tipi klima servisi, Baxi merkezi sistem klima servisi, Baxi VRV/VRF klima servisi, Baxi klima teknik servisi, Baxi klima özel servisi ile7/24 iletişime geçerek randevunuzu hemen planlayabilirsiniz. Yüksek hizmet ve orijinal parça değişimleri için klimanızın 1 yıl garanti altında olacağını bilmelisiniz!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin