Grundig Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Grundig Klima Teknik Servis


Grundig Klima Arıza Kayıt

Ardahan Aydın Karabük Yalova


Dünyaca ünlü markalar arasında yer alan Grundig, beyaz eşya denildiği zaman akla ilk gelen markalar arasında da yer almaktadır. Klimalarıyla da dikkat çeken Grundig, yeni bir klima ihtiyacı hisseden kişilerin tercih ettiği popüler markalar arasındadır. Ancak diğer tüm markalarda olabileceği gibi Grundig markalı klimalarda da arızalar meydana gelebilir. Bu tür arızalar meydana geldiği zaman ise vakit kaybetmeden Grundig klima servisi hizmeti sunan firmalara başvurulmalıdır.


Grundig Klimalar Neden Arızalanır?


Grundig salon tipi klimalar ve split klimalar elektrik akımlarındaki sorunlar, fiziksel darbeler ve kullanıma bağlı olarak ortaya çıkabilecek sorunlardan dolayı arıza yapabilir. Hangi sebepten dolayı olursa olsun arızalanmış klimaların kesinlikle kullanılmaması gerekmektedir. Arızalı şekilde çalıştırılan klimalar cihazların kalıcı olarak bozulmasına sebebiyet verebilir.


Grundig salon tipi klima servisi ve Grundig split klima servisi hizmeti sunan firmalar arasından seçim yapacağınız zaman güvenilir olan ve profesyonel ekibe sahip olan firmaları tercih etmelisiniz. Tecrübesiz ve müşterileri tarafından olumlu geri dönüşler alamamış olan firmaları tercih ederseniz kısa süre içerisinde aynı sorunlar tekrar etmeye başlayabilir.


Profesyonel Grundig Klima Teknik Servisi


Arıza onarımı için Grundig klima teknik servisi tarafından uygulanacak bütün işlemlerin tarafınıza bildirilmesini ve onayınızın da alınmasını talep etmelisiniz. Sizin onayınız olmadan uygulanan işlemler hem bütçenizi sarsabilir hem de cihazlarınıza zarar verebilir.


Grundig klima özel servisi firmalarından sadece cihazlarınız arıza yaptığı zaman değil aynı zamanda periyodik bakım dönemleri geldiği zaman da destek almalısınız. Araştırmalara göre düzenli bakımı yapılmayan klimalar bakımı yapılan klimalara göre daha fazla arızalanmaktadır. Ayrıca bakımı yapılmış klimalar işlevsel özelliklerini daha iyi bir şekilde sergileyerek daha güvenilir bir kullanım imkanı sunmaktadır.


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin