Arçelik Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Arçelik Klima Teknik Servis


Arçelik Klima Arıza Kayıt

Çorum Gaziantep Karabük Rize


Tasarım, ürün seçimi ve uzun ömürlülük, herhangi bir iklimlendirme veya ısıtma sisteminden en üst düzeyde yararlanmak için kritik öneme sahiptir. Arçelik, bu konuda en başarılı markalardan biridir. Marka ile koordineli hareket eden Arçelik klima teknik servisi klima cihazlarında bir sorun meydana geldiğinde müşteri ihtiyaçlarına hemen cevap verebilme yeteneği ile marka değerine katkıda bulunur. Arçelik klima servisi önceliklerinizi göz önünde bulundurur ve mümkün olan en düşük işletme maliyetleriyle size en konforlu ortamı sağlamaya çalışır.


Arçelik Klimalar Neden Arızalanır? Tipik Arçelik Klima Arızaları Nelerdir?


Klimalar karmaşık mekanik sistemlerdir ve tamiratlara ihtiyaç duyan, bozulabilecek veya arızalanabilecek bir dizi hassas bileşen parçası vardır. Herhangi bir cihaz gibi, Arçelik klimalar da optimum performans sağlamak için zaman zaman Arçelik klima servisi tamir ve bakımına ihtiyaç duyar. Kişisel kullanıma ve ortam şartlarına bağlı olarak nedenleri değişebilir.


Ses ve gürültü: Bazı klimalar, fanın çevrilmesi ve kompresörün açılıp kapanma sesi de dâhil olmak üzere normal sesler çıkarabilir. Fakat titreşimli bir ses duyarsanız, ünitenizin yanlış monte edildiği anlamına gelebilir ve Arçelik teknik servisi tarafından kontrol edilerek standart özelliklerine döndürülmelidir.


Sıcak üfleme: Özellikle merkezi sistem veya split klima modellerinde klima düzgün çalışmıyor, soğuk yerine ılık/sıcak hava geliyorsa klima gazı azalmış olabilir. Bu problemi çözmek için bir Arçelik split klima servisi teknisyenine ihtiyacınız olacaktır.


Klima su sızıntısı: Merkezi sistem yoğuşmalı kombi, duvar tipi split klima modellerinde rastlanabilir bir sorundur. Yoğuşma suyu tahliye borusu tıkanmış, tahliye pompası veya dış fan motoru arızalı olabilir. Bazı parçaların değişimi çözüm getirebilir.


Arçelik Klima Performansı Düştüğünde Ne Yapmalı?


Klima performansında tutarlı bir iç mekân hava sıcaklığının korunması çok önemlidir. Herhangi bir sıcaklık değişimi insan vücudu tarafından hissedilir, bu nedenle sıcaklığı sabit tutmak veya istenen değerde tutmak gerekir. Klima verimliliği düştüğünde veya herhangi bir problem olduğu düşünüldüğünde uzman olmayan bir kişinin müdahale etmesi doğru değildir. Hemen aramanız gereken Arçelik klima teknik servisi, gürültü parazitini giderme ve standart çalışmasını sağlama, iç ortam hava kalitesinin artırılması, nem seviyesinin düzenlenmesi ve uygun bir termostat seçme gibi konularda en iyi hizmeti vererek klima performansını artıracaktır.


Yıllık Arçelik Klima Bakımı Yaptırdınız mı?


Sıcak havalarla mücadele etmek için tasarlanmış birinci sınıf bir klima bile beklenmedik bir zamanda arızalanabilir. Potansiyel arızaların önüne geçmek için ise Arçelik klima teknik servisi düzenli klima bakımı yaptırmanız çok önemlidir. Bir Arçelik salon tipi klima servisi, Arçelik split klima servisi veya Arçelik VRV/VRF klima servisi (ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme) teknisyeni tarafından yapılan arıza kontrol tespiti, tüm hareketli parçaları, soğutucu suyunu, akışkan kanallarını izleyecek ve sistemi çalışma standartlarına getirecektir. Yıllık bakım işlemi en fazla 1 saat sürecektir, ancak normal şartlarda 1 yıl boyunca klimanızda herhangi bir sorun çıkmayacaktır.


En İyi Arçelik Klima Servisi Nerede?


Klimalar hakkında bir ön bilginiz olması önemlidir, ancak acilen klima tamiri ve onarımı gerektiğinde en yakın Arçelik klima servisi hizmetlerini aramak, cihazınızın profesyonellerce onarılmasını istemek, mantıklıdır. Teknik bilgisi yüksek, deneyimli bir teknisyeninin uzmanlığına güvenmeniz gerekir. 7/24 arayabileceğiniz Arçelik klima özel servisi ekibimiz, ısıtma soğutma sistemleri ile ilgili tüm gelişmeler için eğitim programlarına tabidir. Konusunda tecrübeli ve yetkin kişilerden oluşan teknik ekibimizin yaptığı tüm işler ve orijinal parça değişimleri 1 yıl garantimiz altındadır!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin