Malatya Gree Klima Servis

Klima ürünlerinizin garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamirini ve bakımını yapıyoruz.


Gree Klima Teknik Servis Malatya


Gree Klima ServisArapgir Darende Kuluncak


Dünya genelinde 300 milyondan fazla kullanıcıya sahip ve üretilen üç iklimlendirme sisteminden birinin üreticisi olan Gree, Avustralya ve Yeni Zelanda merkezli teknoloji markasıdır. 20.000 teknoloji patenti ile Gree, yenilikçi, ekonomik ve fonksiyonel klimalar ve kapsamlı ısıtma soğutma çözümleri ile bilinir. Türkiye'de de beğenilen ve tercih edilen marka Gree klima teknik servisi ile hizmetinizdedir.


GREE Klima Servisi Hizmetleri


Herhangi bir teknoloji ürünü satın alırken uzun süreli ve verimli kullanmak, bu nedenle de herhangi bir arıza tamiri veya bakımı gerektiğinde servis hizmetlerine güvenmek istersiniz. Gree klima teknik servisi olarak kullanmakta olduğunuz tüm Gree klima modelleri için Gree split klima servisi, Gree salon tipi klima servisi, Gree merkezi sistem klima servisi, Gree VRV/VRF klima servisi birimlerimiz ile 7/24 hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Tam donanımlı Gree klima servisi ekimiz ile her zaman yanınızdayız.


Gree Klima Verimli Kullanım Önerileri


- Çoğu merkezi sistem klima otomatik ısı ayarlama ve nem alma özelliğine sahiptir. Bu özellikleri doğru ve yerinde kullanarak klimanızdan maksimum performans alırsınız.
- Kirli bir filtre kötü hava akışına veya ünitenizin evaporatör bobininin arızalanmasına neden olabilir. Gree klima servisi bunu sizin için kolaylıkla yapabilir. Split klima ünitenizde filtre değiştirmeye gerek yoktur. Ön paneli çıkarıp nemli bir bezle silebilirsiniz.
- Doğrudan sıcak güneş ışığı, klima sisteminizin daha fazla enerji sarf etmesi anlamına gelir. Black out perde veya güneşlik kullanarak alanınızı güneş ısısından koruyabilirsiniz.
- Klimanızın ve klima ünitenizin etrafını kapatmayarak, düzgün hava sirkülâsyonunu sağlayarak soğutma veya ısıtma işlevini rahat yapabilmesini sağlayabilirsiniz.
- Yılda bir kez klima sisteminize bakım hizmeti verecek bir Gree klima servisi profesyoneli ile cihazınızdaki performansı koruyabilir, olası hasarları önleyebilirsiniz.


Sisteminizi verimli bir şekilde çalışır halde tutmak için Gree klima tamir ve bakım servisi bilgi, yeterlilik ve deneyimlerine güvenebilirsiniz. Bizi 7/24 arayabilirsiniz!


Müşteri Görüşleri

Bozulan buzdolabımız için servis çağırdık. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapıp sorunumuzu çözdüler. Teşekkürler!

- Ayşe DEMİRCİ

İstanbul,  Sultangazi

Gerçekten deneyimli ve güler yüzlü bir ekip. Ayrıca sorunumuza da hemen müdahale ederek, bizi büyük bir mağduriyetten kurtardılar.

- Gökhan ERKAN

İstanbul, Bağcılar

Kredi kartı ile ödeme imkanı çok güzel. Ay sonunda bozulan eşyaları, rahatlıkla tamir ettirebiliyoruz :)

- Figen SAYGIN ERTÜRK

İstanbul, Beylikdüzü

Çok kaliteli hizmet. Harikasınız, çok teşekkür ederim

- Fahrettin KAPLAN

İstanbul, Levent

444 Klima Bakım, Tamir servisi olarak birçok marka ile anlaşmalı bir şekilde çalışıyoruz ve gereken en iyi hizmeti bütün marka klimalara aynı şekilde gerçekleştiriyoruz. Günümüzde oldukça fazla bir şekilde birçok markanın klima aleti mevcut ve markaların klima kullanım oranları da oldukça yüksek, bizlerde bunun için bütün marka firmalar ile antlaşma imzalayarak hepsi için hizmet sunabileceğimizi kanıtladık ve sizlerin karşısına bu şekilde çıktık. Bu yazımızda sizlere sadece en çok kullanılan klima markalarından birisi olan hakkında detaylı bir bilgi vereceğiz fakat söylemek isteriz ki, bütün klima markaları ile antlaşmamız var ve hepsi ile ilgili bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Bizi Takip Edin